Перейти к содержанию
Авторизация  
POSTER

"Ми - Америка, сучко!"

Рекомендуемые сообщения


Все чекав, коли ж хтось спробує просто систематизувати той весь божевільний хаос, який коїться в головах Трампа і його оточення. І ось нарешті цю всю феєрію розклав по поличках Джефрі Голдберг з The Atlantic.

Трамп не збирається гратися в союзників з кимось. Він взагалі не відчуває ні перед ким ніяких зобов'язань. Типовий "Just business", перекладений на геополітику + істеричний і відверто екстентричний (в поганому сенсі) шлейф створює димну суміш, яку вигрібати, схоже, доведеться всім.

Ні про який порядок вже не йдеться. Одна суцільна дестабілізація на всіх фронтах із заграванням з диктаторами різних мастей.

Проблема в такому підході (якщо це можна так характеризувати), що фігзна куди поверне крива Трампа. Проблема не в тому, що у Трампа говорять: "Жодних друзів", а в тому, що говорять: "Жодних ворогів".

Це вже не про цінності, а про ціну. Не про оцінки, а про торг. Суцільний глобальний торг, який всю цю глобалізацію рознесе на друзки. В ньому програють ті, хто не зможе запропонувати щось взамін.

І якщо Ви не встигнете розрахувати траєкторію цих хаотичних рухів, то Вам залишиться просто сидіти і слідкувати за Твітером Трампа, і молитися, щоб про Вас там згадували якомога менше. Бо за кожну згадку доведеться платити. Дорого. Трафік шалений.

Yevhen Buderatsky

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

Для публикации сообщений создайте учётную запись или авторизуйтесь

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать учетную запись

Зарегистрируйте новую учётную запись в нашем сообществе. Это очень просто!

Регистрация нового пользователя

Войти

Уже есть аккаунт? Войти в систему.

Войти
Авторизация  

facebook twitter telegram vk youtube instagram×