Перейти к содержанию
[[Template core/global/global/lkeyWarning does not exist. This theme may be out of date. Run the support tool in the AdminCP to restore the default theme.]]
Авторизация  
POSTER

Задоволення 5 базових потреб у шлюбі зводить можливість зради нанівець

Рекомендуемые сообщения


Створюючи сім’ю, кожен з нас хоче бути щасливим у шлюбі. І одним з критеріїв цього щастя є подружня вірність. Американський дослідник, клінічний психолог і консультант з питань шлюбу Віллард Ф. Харлі – молодший (Willard F. Harley, Jr.) провів експеримент за участю більш ніж 800 пар і з’ясував, що існують основні потреби чоловіків і жінок, задоволення яких в шлюбі різко знижує можливість подружньої зради.

Ділимося з вами інформацією про те, які потреби, на думку вченого, повинні бути задоволені в подружніх стосунках, щоб союз був щасливим, а партнери не заглядали в чужий город.

1. Потреба в ніжності / потреба в сексіУ жінок – потреба в ніжності

Сюди відноситься не тільки ніжність, але і прихильність, любов, розуміння. Ці почуття можуть бути виражені безліччю способів: поцілунками і обіймами, квітами, дзвінками, турботою. Все це символізує для жінки надійність, захищеність і комфорт.

У чоловіків – потреба в сексі

Жінки часто недооцінюють дуже велику потребу чоловіків в сексі. Віллард Ф. Харлі називає потребу в сексі у чоловіків і потребу в ніжності у жінок парними потребами. Якщо чоловік не проявить любові і ніжності, то велика ймовірність, що і сексу він не отримає. І навпаки, якщо жінка відмовляє чоловікові в інтимних пестощах, то може не дочекатися і від нього проявів ніжності.

2. Потреба в розмові / потреба в товариші з відпочинку та розвагУ жінок – потреба в розмові

Жінка потребує того, щоб чоловік слухав її і давав зворотний зв’язок з приводу того, що вона сказала. На етапі зустрічей закохані з радістю і цікавістю спілкуються одне з одним. Для жінки важливо, щоб це збереглося і в шлюбі. Віллард Ф. Харлі в результаті проведеного дослідження з’ясував, що для задоволення потреби в спілкуванні жінці необхідно близько 15 годин в тиждень повної та неподільної уваги чоловіка. Це трохи більше 2 годин на день.

У чоловіків – потреба в тому, щоб дружина була товаришем з відпочинку

Найчастіше на етапі зустрічей жінки із задоволенням поділяють захоплення партнера: ходять на риболовлю, дивляться хокей і так далі. У шлюбі ж вони або намагаються залучити чоловіків до своїх власних інтересів або дозволяють половинці самому присвячувати час своїм улюбленим заняттям. Однак чоловіки велику увагу приділяють здатності дружини стати вірним товаришем з відпочинку і розваг. На думку психолога, серед 5 основних потреб спільний відпочинок з дружиною – друга після сексу потреба для чоловіка.

3. Потреба в чесності та відкритості / потреба в тому, щоб дружина була привабливоюУ жінок – потреба в чесності та відкритості чоловіка

Саме на чесності та відкритості партнера у жінки базується здатність довіряти йому і відчувати себе захищеною. Тому, щоб не втратити довіри дружини, чоловікові необхідно бути з нею відвертим як у дрібницях, так і в великих справах.

У чоловіків – фізична привабливість дружини

Будемо реалістами: чоловікові складно цінувати дружину тільки за високий інтелект, обширну ерудицію і душевні якості. Йому потрібно, щоб дружина мала ще й гарну зовнішність.

4. Потреба в достатній кількості грошей / потреба в домашньому затишкуУ жінок – потреба в достатній кількості грошей

Тут, звичайно, можна вдатися до загальфілософських міркувань про те, що грошей ніколи не буває вдосталь, але … Але є цілком конкретна сума, необхідна для життя, для стабільності, для впевненості в завтрашньому дні. Саме про неї тут і йде мова.

У чоловіків – потреба в домашньому затишку

Чоловіки щодня стикаються з безліччю проблем і завдань, які необхідно вирішити і саме тому потреба в спокої і домашньому комфорті для них велика. Настільки велика, що, на думку Відларда Ф. Харлі, вони можуть навіть фантазувати і мріяти про це.

5. Потреба в тому, щоб чоловік був хорошим батьком для своїх дітей / потреба в схваленні його дійУ жінок – щоб чоловік був хорошим батьком для своїх дітей

Жінці важливо, щоб її чоловік став прикладом для наслідування своєму синові і зразком ідеального чоловіка для доньки. А також, щоб чоловік взяв на себе певні зобов’язання з розвитку та виховання дітей.

У чоловіків – потреба у визнанні

Чоловікові важливо пишатися собою і розуміти, що кохана жінка захоплюється ним. Щире захоплення – серйозний мотивувальний фактор для чоловіків. Воно надихає їх на ще більші досягнення.

Джерело

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

Авторизация  

facebook twitter telegram vk youtube instagram  • Сообщения

    • Немного утомляет отовсюду слышать, что в Китае нет коррупции, мол, там за неё расстреливают, кококо. Я вам не скажу за всю Одессу, но в 4-м по населению и 5-м по ВВП городе Китая - Гуанчжоу до трети иностранцев катается с купленными правами. Открыть фирму, не внося уставной капитал - взятка и поехали. Полицейские рейды по учреждениям и клубам в поисках нелегальных работников-иностранцев в 95% случаев заканчиваются откупом. Практически все бизнес-сделки между самими китайцами происходят через откат посреднику. В быту ещё краше. При мне две лучшие подруги, владелица и администратор её ресторана, поссорились из-за того, что последняя при закупке мебели положила себе в карман 14000 юаней ($2к). По словам владелицы, дело в сумме: если бы та взяла 300 баксов, то она бы и ухом не повела - мол, норма. (К слову, через пару месяцев она взяла её обратно на работу). Даже в мелочах: завхоз нашей компании при закупке налом оборудования для студии при мне дорисовывала в инвойсе жалкие 10-20 юаней сверху. И это еще один из самых таких городов, которые на виду - Гуанчжоу вместе с десятком других мегаполисов делают треть ВВП всего Китая. В регионах бардака ещё больше. Может партийная верхушка раз в год и выщёлкивает по два-три коррупционера-чинуши с хищениями по 9 нулей, чтоб остальные не борзели. Но "Великое китайское отсутствие коррупции" - это миф из мифов. Урвать кусочек или поиметь хоть минимальную выгоду - крепкая часть китайской жизни. Так что не стройте иллюзий о "сильной руке": украинцам, с их кумовьями в мэрии и одноклассниками в прокуратурах, китайцев еще догонять и догонять. Олексій Олікс Кардаш
    • Возвращайте до 90% от покупок в крупнейших интернет-магазинах. Кешбек. http://ali.pub/2mjiza Группа в Телеграм: https://t.me/norm_aliexpress Твиттер: https://twitter.com/norm_aliexpress купить Лазерный дальномер. Цена 1 039,02 2 434,02 руб. Скидка 20% купить Лазерный дальномер. Цена 1 039,02 2 434,02 руб. Скидка 20%
    • У той час коли Донецьк і Луганськ вже було захоплено російсько-терористичними військами і вже були перші сотні загиблих українських воїнів... Зеленський прямо з Москви прикалується: "...российские войска стоят на границе, просто украинскую границу отодвигают немножко вперед..." (Чисто News, випуск від 22 травня 2014-го) це відео на фб Анатолій Паладійчук
    • Леонардо Ди Каприо и возраст девушек, с которыми он встречался. Пользователь Reddit сопоставил возраст актера с возрастом его возлюбленных на момент отношений. Получилось интересно. В конце прошлого года Леонардо исполнилось 44 года. С момента своего триумфа в «Титанике» актер не раз вступал в отношения, ни одни из которых, впрочем, так и не закончились браком. Среди подруг Лео фигурировали американская актриса Блейк Лайвли, топ-модели Жизель Бюндхен и Бар Рафаэли, а также другие, менее известные, но не менее очаровательные девушки из мира высокой моды.
×
×
  • Создать...