Перейти к содержанию
Авторизация  
POSTER

Стриптиз / Strip-tease, 1963 смотреть онлайн бесплатно или скачать

Рекомендуемые сообщения

Стриптиз / Strip-tease, 1963

Стриптиз / Strip-tease, 1963Молодая девушка Ариан грезит танцем и мечтает стать прима-балериной шоу-балета, в котором она работает. В тот миг, когда ее меча уже практически осуществилась, судьба наносит девушке пощечину: на ее место берут другую, более известную танцовщицу. В отчаянии наша героиня увольняется из театра и все время проводит в поисках работы. Случайно встреченная старая знакомая предлагает ей устроиться в стриптиз-шоу. Сможет ли Ариан сохранить свое «я» и найти любовь в этом, новом для себя, мире? Мире, в котором все покупается и продается…

год: 1963
страна: Франция, Италия
слоган: «Story of a Strip Tease Goddess»
режиссер: Жак Пуатрено
сценарий: Жак Пуатрено, Жак Сигюр, Alain Moury
продюсер: Жюль Боркон
оператор: Рэймонд Пьер Лемуань
композитор: Серж Генсбур, Ален Горагер
монтаж: Жильбер Нато
жанр: драма
премьера (мир): 16 мая 1963
время: 95 мин. / 01:35


Режиссер: Жак Пуатрено (Jacques Poitrenaud)
Актеры: Нико (Nico (в титрах: Krista Nico)), Дани Саваль (Dany Saval), Жан Собески (Jean Sobieski), Joe Turner, Рене Пассёр (Renée Passeur), Жан Тиссье (Jean Tissier), Умберто Орсини (Umberto Orsini), Norma Dugo, Николя Фогель (Nicolas Vogel (в титрах: Nick Vogel)), Тьерри Тибо (Thierry Thibault), Жан-Пьер Золя (Jean-Pierre Zola), Жан Озенн (Jean Ozenne), Лучана Винченци (Luciana Vincenzi (в титрах: Luciana Vicenzi)), Olga Kostromine, Моника Вита (Monique Vita), Poupee La Rose, Надя Сафари (Nadia Safari), Черри Либерти (Cherry Liberty), Rafa Temporel, Натали (Nathalie), Alice Cocéa, Дарри Коул (Darry Cowl), Андре Баден (André Badin), Ив Барсак (Yves Barsacq), Робер Блом (Robert Blome), Серж Генсбур (Serge Gainsbourg), Marcello Oliveto, Жюль Боркон (Jules Borkon)
Сценаристы: Жак Пуатрено (Jacques Poitrenaud), Жак Сигюр (Jacques Sigurd), Alain Moury, Рэймонд Пьер Лемуань (Raymond Pierre Lemoigne), Серж Генсбур (Serge Gainsbourg), Ален Горагер (Alain Goraguer), Жильбер Нато (Gilbert Natot)KP148407

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

Для публикации сообщений создайте учётную запись или авторизуйтесь

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать учетную запись

Зарегистрируйте новую учётную запись в нашем сообществе. Это очень просто!

Регистрация нового пользователя

Войти

Уже есть аккаунт? Войти в систему.

Войти
Авторизация  

facebook twitter telegram vk youtube instagram • Сообщения

  • Возвращайте до 90% от покупок в крупнейших интернет-магазинах. Кешбек. http://ali.pub/2mjiza

   Группа в Телеграм: https://t.me/norm_aliexpress
   Твиттер: https://twitter.com/norm_aliexpress

   Цена: $0.91 - купить Глина для слепков   Цена: $0.91 - купить Глина для слепков
  • Возвращайте до 90% от покупок в крупнейших интернет-магазинах. Кешбек. http://ali.pub/2mjiza

   Группа в Телеграм: https://t.me/norm_aliexpress
   Твиттер: https://twitter.com/norm_aliexpress

   Цена: $1.37 - купить Коннекторы для кабелей   Цена: $1.37 - купить Коннекторы для кабелей
  • Группа в Телеграм
   https://t.me/goodsexygirls   Группа в Телеграм
   https://t.me/goodsexygirls


  • Точніше два:

   1. Розберись нарешті, хто за що відповідає і як функціонує влада.
   2. Замість ниття у твіттері організуйся і вимагай від чиновників виконання своїх обов'язків.

   Вирішив написати маленький тред спеціально для зрадофілів, у яких в усьому винен Порошенко.

   Є в селі Покровському, що на Днепровщіне в Нікопольському районі школа, звичайна така сільська школа.

   У 2015 році батькам набридло, як працює шкільна їдальня, одні булки, шоколадки, та чай...

   Зібрався батьківський комітет і пішли в школу. Меню в їдальні немає, влаштували скандал. На наступний день пішли знову, о чудо!!! З'явилося меню і з'явилася порційна їжа!

   Один з батьків приїхав до мене, взяв маленькі цифрові ваги і почалося! У всі порціях недовіс більше 50%! Все фотографувалося і протоколювалося!

   Директор школи намагалася виганяти батьків мотивуючи санітарними нормами, - не вийшло. І почалася проявлятися дивна історія... Виявляється, заявку на продукти потрібно подавати раз на тиждень на всі продукти, потім їх привозять.

   Зав їдальнею робила так. Заявку не давала, але потім до сільради писався лист з проханням надати допомогу, так як не встигли замовити продукти ...

   А тепер увага! Голова сільради, зі своїх магазинів (!!!) завозив те, що реалізувалося через їдальню. Змова в наявності? 100%!

   Надійшов лист в Міністерство освіти від батьків. Приїхав представник міністерства, районної влади, дали люлей всім, від директора до голови сільради.

   І знаєте що потім було? Діти стали із задоволенням ходити в їдальню. Тому-що смачно, багато і дешево!

   Це я до чого? Ходіть до влади і питайте з неї!

   До чого привела децентралізація? На місця були передані не тільки гроші і повноваження, а й відповідальність за об'єкти передані в місцеві громади, - лікарні, дитячі садки, школи, дороги. Це не президент, а ми з вами повинні дивитися як працює влада і виконує свої обов'язки.

   Децентралізація придумана не для влади, а для нас З ВАМИ. І ми повинні питати з місцевої влади за низькі зарплати у лікарів, вчителів і бюджетників, якщо у самій владі з цих же грошей зарплати високі. Не можете самі? Робіть як ми, - обьединяйтесь в групи. Буде легше.

   Де хто вважає, що це справа президента, перевіряти кожного місцевого керівника, робити ремонти в лікарняних палатах, дивитися чим харчуються ваші діти і питати за це. Так, це обов'язок місцевої влади, але ніяк не президента, а контроль, - це МИ З ВАМИ.

   У моєму селі з 2014 року змінилося все! Лікарня, школа, клуб, дороги, зарплатня. Всі вулиці освітлені LED ліхтарями. Голова сільради у нас патріот, місцевий ... Але коли патріотизм його кишені почав шкодити людям, його швидко поставили на місце.

   Дійте, влада в країні,- це ми з вами. Це показав Майдан. Не всі задоволені наслідками. Їм потрібно життя як в Німеччині за 4 роки, хоча Німеччина будувала таке життя 70 років.

   А ще у нас війна, якщо хто забув. І війна з-за того що ми хочемо жити як в Європі, а не в дупi.

   @Did_Mitya
×