Перейти к содержанию
Авторизация  
POSTER

Такова спортивная жизнь / This Sporting Life, 1963 смотреть онлайн бесплатно или скачать

Рекомендуемые сообщения

Такова спортивная жизнь / This Sporting Life, 1963

Такова спортивная жизнь / This Sporting Life, 1963Потрясающий по своей силе и правдивости рассказ о сложности человеческих отношений, и о жестокости профессионального спорта, выжимающего человека до предела и потом отбрасывающего его, как ненужную и надоевшую игрушку.Бывший шахтер Фрэнк Мачин решает заняться профессиональным регби, потому что он здоров, силен, и потому что это намного лучшее занятие, чем рубить уголек под землей. Быстро сделав первые успешные шаги, он начинает чувствовать вкус славы, вокруг него падают в обморок восторженные поклонницы, у него деньги вываливаются изо всех карманов, но… — он умудряется влюбиться в холодную и равнодушную вдовушку, свою домохозяйку, и полностью утрачивает контроль над собой.Он груб и напорист, он привык переть напролом в жизни так же, как в регби. И вот трагедия уже не за горами.

год: 1963
страна: Великобритания
слоган: -
режиссер: Линдсей Андерсон
сценарий: Дэвид Стори
продюсер: Карел Рейш, Лесли Паркин, Джулиан Уинтл
оператор: Денис Н. Куп
композитор: Роберто Герхард
художник: Алан Уити, Софи Дивайн
монтаж: Питер Тейлор
жанр: драма, спорт
премьера (мир): 16 июля 1963
возраст: зрителям, достигшим 16 лет
время: 134 мин. / 02:14


Режиссер: Линдсей Андерсон (Lindsay Anderson)
Актеры: Ричард Харрис (Richard Harris), Рейчел Робертс (Rachel Roberts), Алан Бэдел (Alan Badel), Уильям Хартнелл (William Hartnell), Колин Блейкли (Colin Blakely), Ванда Годселл (Vanda Godsell), Энн Каннингэм (Anne Cunningham), Джек Уотсон (Jack Watson), Артур Лоу (Arthur Lowe), Гарри Маркам (Harry Markham), Джордж Сьюэлл (George Sewell), Леонард Росситер (Leonard Rossiter), Кэтерин Парр (Katherine Parr), Бернадетт Бенсон (Bernadette Benson), Эндрю Нолан (Andrew Nolan), Питер Дагид (Peter Duguid), Уоллас Итон (Wallas Eaton), Энтони Вудрафф (Anthony Woodruff), Майкл Логан (Michael Logan), Мюррэй Эванс (Murray Evans), Том Клегг (Tom Clegg), Кен Трэйл (Ken Traill), Фрэнк Уиндзор (Frank Windsor), Джон Гилл (John Gill), Эдвард Фокс (Edward Fox), Гленда Джексон (Glenda Jackson), Грэхэм Робертс (Graham Roberts), Антон Роджерс (Anton Rodgers), Дэвид Стори (David Storey)
Продюсеры: Карел Рейш (Karel Reisz), Лесли Паркин (Leslie Parkyn), Джулиан Уинтл (Julian Wintle), Дэвид Стори (David Storey), Денис Н. Куп (Denys N. Coop)
Композитор: Роберто Герхард (Roberto Gerhard)



KP16461

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

Для публикации сообщений создайте учётную запись или авторизуйтесь

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать учетную запись

Зарегистрируйте новую учётную запись в нашем сообществе. Это очень просто!

Регистрация нового пользователя

Войти

Уже есть аккаунт? Войти в систему.

Войти
Авторизация  

facebook twitter telegram vk youtube instagram



 • Сообщения

  • Возвращайте до 90% от покупок в крупнейших интернет-магазинах. Кешбек. http://ali.pub/2mjiza

   Группа в Телеграм: https://t.me/norm_aliexpress
   Твиттер: https://twitter.com/norm_aliexpress

   Цена: $0.91 - купить Глина для слепков







   Цена: $0.91 - купить Глина для слепков
  • Возвращайте до 90% от покупок в крупнейших интернет-магазинах. Кешбек. http://ali.pub/2mjiza

   Группа в Телеграм: https://t.me/norm_aliexpress
   Твиттер: https://twitter.com/norm_aliexpress

   Цена: $1.37 - купить Коннекторы для кабелей







   Цена: $1.37 - купить Коннекторы для кабелей
  • Группа в Телеграм
   https://t.me/goodsexygirls



   Группа в Телеграм
   https://t.me/goodsexygirls


  • Точніше два:

   1. Розберись нарешті, хто за що відповідає і як функціонує влада.
   2. Замість ниття у твіттері організуйся і вимагай від чиновників виконання своїх обов'язків.

   Вирішив написати маленький тред спеціально для зрадофілів, у яких в усьому винен Порошенко.

   Є в селі Покровському, що на Днепровщіне в Нікопольському районі школа, звичайна така сільська школа.

   У 2015 році батькам набридло, як працює шкільна їдальня, одні булки, шоколадки, та чай...

   Зібрався батьківський комітет і пішли в школу. Меню в їдальні немає, влаштували скандал. На наступний день пішли знову, о чудо!!! З'явилося меню і з'явилася порційна їжа!

   Один з батьків приїхав до мене, взяв маленькі цифрові ваги і почалося! У всі порціях недовіс більше 50%! Все фотографувалося і протоколювалося!

   Директор школи намагалася виганяти батьків мотивуючи санітарними нормами, - не вийшло. І почалася проявлятися дивна історія... Виявляється, заявку на продукти потрібно подавати раз на тиждень на всі продукти, потім їх привозять.

   Зав їдальнею робила так. Заявку не давала, але потім до сільради писався лист з проханням надати допомогу, так як не встигли замовити продукти ...

   А тепер увага! Голова сільради, зі своїх магазинів (!!!) завозив те, що реалізувалося через їдальню. Змова в наявності? 100%!

   Надійшов лист в Міністерство освіти від батьків. Приїхав представник міністерства, районної влади, дали люлей всім, від директора до голови сільради.

   І знаєте що потім було? Діти стали із задоволенням ходити в їдальню. Тому-що смачно, багато і дешево!

   Це я до чого? Ходіть до влади і питайте з неї!

   До чого привела децентралізація? На місця були передані не тільки гроші і повноваження, а й відповідальність за об'єкти передані в місцеві громади, - лікарні, дитячі садки, школи, дороги. Це не президент, а ми з вами повинні дивитися як працює влада і виконує свої обов'язки.

   Децентралізація придумана не для влади, а для нас З ВАМИ. І ми повинні питати з місцевої влади за низькі зарплати у лікарів, вчителів і бюджетників, якщо у самій владі з цих же грошей зарплати високі. Не можете самі? Робіть як ми, - обьединяйтесь в групи. Буде легше.

   Де хто вважає, що це справа президента, перевіряти кожного місцевого керівника, робити ремонти в лікарняних палатах, дивитися чим харчуються ваші діти і питати за це. Так, це обов'язок місцевої влади, але ніяк не президента, а контроль, - це МИ З ВАМИ.

   У моєму селі з 2014 року змінилося все! Лікарня, школа, клуб, дороги, зарплатня. Всі вулиці освітлені LED ліхтарями. Голова сільради у нас патріот, місцевий ... Але коли патріотизм його кишені почав шкодити людям, його швидко поставили на місце.

   Дійте, влада в країні,- це ми з вами. Це показав Майдан. Не всі задоволені наслідками. Їм потрібно життя як в Німеччині за 4 роки, хоча Німеччина будувала таке життя 70 років.

   А ще у нас війна, якщо хто забув. І війна з-за того що ми хочемо жити як в Європі, а не в дупi.

   @Did_Mitya
×