Перейти к содержанию
Авторизация  
POSTER

Палач / El verdugo, 1963 смотреть онлайн бесплатно или скачать

Рекомендуемые сообщения

Палач / El verdugo, 1963

Хосе-Луис, работающий могильщиком, случайно знакомится с миловидной Кармен, дочерью добродушного старичка Амедео, который, однако, уже 40 лет служит тюремным палачом. Из-за профессии отца Кармен не хватает мужского внимания, а у Хосе-Луиса те же проблемы с девушками — никто не хочет встречаться с могильщиком. Им вместе хорошо, у них рождается ребёнок, но когда Амедео уходит на пенсию, начинаются проблемы…

год: 1963
страна: Испания, Италия
слоган: -
режиссер: Луис Гарсия Берланга
сценарий: Луис Гарсия Берланга, Эннио Флайяно, Рафаэль Аскона
продюсер: Назарио Бельмар, Морис Эргас
оператор: Тонино Делли Колли
композитор: Мигель Асинс Арбо
художник: Луис Аргуэлло, Хосе Антонио де ла Герра
монтаж: Альфонсо Сантакана
жанр: драма, комедия
премьера (мир): 17 февраля 1964
время: 90 мин. / 01:30


Режиссер: Луис Гарсия Берланга (Luis García Berlanga)
Актеры: Нино Манфреди (Nino Manfredi), Эмма Пенелла (Emma Penella), Хосе Исберт (José Isbert (в титрах: Jose Isbert)), Хосе Луис Лопес Васкес (José Luis López Vázquez (в титрах: Jose Luis Lopez Vazquez)), Анхель Алварес (Ángel Álvarez (в титрах: Angel Alvarez)), Гуидо Альберти (Guido Alberti), Хулия Каба Альба (Julia Caba Alba), Мария Луиза Понте (María Luisa Ponte (в титрах: Maria Luisa Ponte)), Мария Исберт (María Isbert (в титрах: Maria Isbert)), Эрасмо Паскуаль (Erasmo Pascual), Ксан Дас Болас (Xan das Bolas), Хосе Орхас (José Orjas (в титрах: Jose Orjas)), Хосе Мария Прада (José María Prada (в титрах: Jose Maria Prada)), Феликс Фернандес (Félix Fernández (в титрах: Felix Fernandez)), Антонио Феррандис (Antonio Ferrandis), Лола Гаос (Lola Gaos (в титрах: Dolores Gaos)), Сантьяго Онтаньон (Santiago Ontañón (в титрах: Santiago Ontañon)), Альфредо Ланда (Alfredo Landa), Хосе Сасаторниль (José Sazatornil (в титрах: Jose Saza)), Агустин Гонсалес (Agustín González (в титрах: Agustin Gonzalez)), Гойо Лебреро (Goyo Lebrero (в титрах: Goyo Lebreros)), Серхио Мендисабаль (Sergio Mendizábal (в титрах: Sergio Mendizabal)), Висенте Льоса (Vicente Llosa), Чус Лампреаве (Chus Lampreave), Хосе Луис Коль (José Luis Coll (в титрах: Jose Luis Coll)), Хосе Кордеро (José Cordero (в титрах: Jose Cordero)), Педро Бельтран (Pedro Beltrán (в титрах: Pedro Beltran)), Рафаэль Эрнандес (Rafael Hernández (в титрах: Rafael Hernandez)), Долорес Гарсия (Dolores García (в титрах: Dolores Garcia)), Магдалена Мора (Magdalena Mora), Энрике Пелайо (Enrique Pelayo), Энрике Тускетс (Enrique Tusquets), Хосе Антонио Родригес (José Antonio Rodríguez (в титрах: Jose Anton Rodriguez)), Франсиско Серрано (Francisco Serrano), Антонио Паскуаль (Antonio Pascual), Агустин Сарагоса (Agustín Zaragoza (в титрах: Agustin Zaragoza)), Валентин Торнос (Valentín Tornos (в титрах: Valentin Tornos)), Антонио Альфонсо Видаль (Antonio Alfonso Vidal (в титрах: Antonio A. Vidal)), Лоренсо Ногерас (Lorenzo Nogueras), Эмилио Алонсо (Emilio Alonso (в титрах: Emilio A. Ferrer)), Елена Сантонха (Elena Santonja), Эмилио Лагуна (Emilio Laguna), Магда Мальдонадо (Magda Maldonado), Гонсало Парра (Gonzalo Parra), Кармен Риполь (Carmen Ripoll), Хавьер Эскобар (Javier Escobar), Мануэль Александре (Manuel Alexandre), Эльвира Кинтилья (Elvira Quintillá)
Продюсеры: Назарио Бельмар (Nazario Belmar), Морис Эргас (Moris Ergas), Александр Белявский
Сценаристы: Луис Гарсия Берланга (Luis García Berlanga), Эннио Флайяно (Ennio Flaiano), Рафаэль Аскона (Rafael Azcona), Тонино Делли Колли (Tonino Delli Colli)
Композитор: Мигель Асинс Арбо (Miguel Asins Arbó)KP58351

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

Для публикации сообщений создайте учётную запись или авторизуйтесь

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать учетную запись

Зарегистрируйте новую учётную запись в нашем сообществе. Это очень просто!

Регистрация нового пользователя

Войти

Уже есть аккаунт? Войти в систему.

Войти
Авторизация  

facebook twitter telegram vk youtube instagram • Сообщения

  • Возвращайте до 90% от покупок в крупнейших интернет-магазинах. Кешбек. http://ali.pub/2mjiza

   Группа в Телеграм: https://t.me/norm_aliexpress
   Твиттер: https://twitter.com/norm_aliexpress

   Цена: $0.91 - купить Глина для слепков   Цена: $0.91 - купить Глина для слепков
  • Возвращайте до 90% от покупок в крупнейших интернет-магазинах. Кешбек. http://ali.pub/2mjiza

   Группа в Телеграм: https://t.me/norm_aliexpress
   Твиттер: https://twitter.com/norm_aliexpress

   Цена: $1.37 - купить Коннекторы для кабелей   Цена: $1.37 - купить Коннекторы для кабелей
  • Группа в Телеграм
   https://t.me/goodsexygirls   Группа в Телеграм
   https://t.me/goodsexygirls


  • Точніше два:

   1. Розберись нарешті, хто за що відповідає і як функціонує влада.
   2. Замість ниття у твіттері організуйся і вимагай від чиновників виконання своїх обов'язків.

   Вирішив написати маленький тред спеціально для зрадофілів, у яких в усьому винен Порошенко.

   Є в селі Покровському, що на Днепровщіне в Нікопольському районі школа, звичайна така сільська школа.

   У 2015 році батькам набридло, як працює шкільна їдальня, одні булки, шоколадки, та чай...

   Зібрався батьківський комітет і пішли в школу. Меню в їдальні немає, влаштували скандал. На наступний день пішли знову, о чудо!!! З'явилося меню і з'явилася порційна їжа!

   Один з батьків приїхав до мене, взяв маленькі цифрові ваги і почалося! У всі порціях недовіс більше 50%! Все фотографувалося і протоколювалося!

   Директор школи намагалася виганяти батьків мотивуючи санітарними нормами, - не вийшло. І почалася проявлятися дивна історія... Виявляється, заявку на продукти потрібно подавати раз на тиждень на всі продукти, потім їх привозять.

   Зав їдальнею робила так. Заявку не давала, але потім до сільради писався лист з проханням надати допомогу, так як не встигли замовити продукти ...

   А тепер увага! Голова сільради, зі своїх магазинів (!!!) завозив те, що реалізувалося через їдальню. Змова в наявності? 100%!

   Надійшов лист в Міністерство освіти від батьків. Приїхав представник міністерства, районної влади, дали люлей всім, від директора до голови сільради.

   І знаєте що потім було? Діти стали із задоволенням ходити в їдальню. Тому-що смачно, багато і дешево!

   Це я до чого? Ходіть до влади і питайте з неї!

   До чого привела децентралізація? На місця були передані не тільки гроші і повноваження, а й відповідальність за об'єкти передані в місцеві громади, - лікарні, дитячі садки, школи, дороги. Це не президент, а ми з вами повинні дивитися як працює влада і виконує свої обов'язки.

   Децентралізація придумана не для влади, а для нас З ВАМИ. І ми повинні питати з місцевої влади за низькі зарплати у лікарів, вчителів і бюджетників, якщо у самій владі з цих же грошей зарплати високі. Не можете самі? Робіть як ми, - обьединяйтесь в групи. Буде легше.

   Де хто вважає, що це справа президента, перевіряти кожного місцевого керівника, робити ремонти в лікарняних палатах, дивитися чим харчуються ваші діти і питати за це. Так, це обов'язок місцевої влади, але ніяк не президента, а контроль, - це МИ З ВАМИ.

   У моєму селі з 2014 року змінилося все! Лікарня, школа, клуб, дороги, зарплатня. Всі вулиці освітлені LED ліхтарями. Голова сільради у нас патріот, місцевий ... Але коли патріотизм його кишені почав шкодити людям, його швидко поставили на місце.

   Дійте, влада в країні,- це ми з вами. Це показав Майдан. Не всі задоволені наслідками. Їм потрібно життя як в Німеччині за 4 роки, хоча Німеччина будувала таке життя 70 років.

   А ще у нас війна, якщо хто забув. І війна з-за того що ми хочемо жити як в Європі, а не в дупi.

   @Did_Mitya
×