Перейти к содержанию
Авторизация  
POSTER

Любимая женщина (сериал) / Yo amo a Paquita Gallego, 1997 смотреть онлайн бесплатно или скачать

Рекомендуемые сообщения

Любимая женщина (сериал) / Yo amo a Paquita Gallego, 1997

Любимая женщина (сериал) / Yo amo a Paquita Gallego, 1997В одну загадочную ночь в конце 60-х годов, когда молния сверкала беспрерывно, но не упало ни одной капли воды, рождается девочка с хорошими и плохими предзнаменованиями. Пять браков, которые были заключены и пять похорон, главным действующим лицом которых была одна единственная женщина Пакита Гальего, подобно тому, как ожидание мужчины Андреса Аристисабаля, её шестого и последнего мужа, чтобы найти свою вечную любовь, — основа этой теленовеллы, в которой никогда не знаешь, родится или умрет каждый следующий персонаж, появляющийся в этой истории.Когда родилась Пакита Гальего, она не плакала, а как гласит известная пословица, кто не плачет, тот не улыбается, также как, кто не знает страданий, тот не может познать счастья. И возможно это было причиной, по которой Пакита не смогла стать счастливой ни в одном браке до тех пор, пока не заплакала. Эта история рассказывает о том, что всегда двигало человеческими страстями.

год: 1997
страна: Колумбия
слоган: -
режиссер: Аурелио Валькарсель Карроль
сценарий: Хулио Хименес
продюсер: -
оператор: Хуан Пабло Пуэнтес
композитор: -
жанр: -
время: 40 мин.


Режиссер: Аурелио Валькарсель Карроль (Aurelio Valcárcel Carrol)
Актеры: Кристина Уманья (Cristina Umaña), Андрес Хуан Эрнандес (Andrés Juan Hernández), Виктория Гонгора (Victoria Góngora), Дэниэл Ариза (Daniel Ariza), Джейм Барбини (Jaime Barbini), Ювенал Камачо (Juvenal Camacho), Марсела Карвахаль (Marcela Carvajal), Маргалида Кастро (Margálida Castro), Маргарита Дюран (Margarita Durán), Каролина Лизаразо (Carolina Lizarazo), Ольга Лусия Лозаньо (Olga Lucía Lozano), Лус Стелла Луэнгас (Luz Stella Luengas), Лино Мартоне (Lino Martone), Луис Меса (Luis Mesa), Даниэль Очоа (Daniel Ochoa), Грегорио Перниа (Gregorio Pernía), Фабиола Посада (Fabiola Posada), Энрике Родригес (Enrique Rodríguez), Херман Рохас (Germán Rojas), Луис Фернандо Салас (Luis Fernando Salas), Хуан Пабло Шук (Juan Pablo Shuk), Хулио Хименес (Julio Jiménez), Хуан Пабло Пуэнтес (Juan Pablo Puentes)KP417839

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

Для публикации сообщений создайте учётную запись или авторизуйтесь

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать учетную запись

Зарегистрируйте новую учётную запись в нашем сообществе. Это очень просто!

Регистрация нового пользователя

Войти

Уже есть аккаунт? Войти в систему.

Войти
Авторизация  

facebook twitter telegram vk youtube instagram • Сообщения

  • 1. Ватикан визнав Епіфанія - його офіційний портал повідомив про обрання предстоятеля новоствореної Православної церкви України.

   NB. Отето да! Виявляється, Папа Римський не читає гнівних звернень Кирила Гундяєва, а легковажно робить з них самольотікі і пускає до вєтру? Ох, як нєвдобно получілось!

   А якщо серйозно, навіть Ватикан розуміє, що Православна Церква України - не нова, а первородна установа, створена київським князем при хрещенні у 988 році - українці лише відновили свою церкву і повернулись до Вселенського патріархату, тільки і всього. Так що Томос в хату, вечір в радість, Папі здоров`я, а когось там на гиляку. Амінь та слава Україні!

   2. Заклятий ворог: Росія знову купує американські цінні папери.

   NB. Це для місцевої отари США - ворог №1, долару ось-ось кінець, а все прогресивне людство на стороні путіна.

   Насправді, Кремль як шалений розпочав купувати державні акції США попри те, що нові санкції Вашингтон може ввести проти Москви вже у 2019 році. Експерти вважають: якщо Ерефія відмовиться від вкладень у суперліквідні та високоприбуткові американські облігації, її фінбаланс буде остаточно зруйнований. Дуже сподіваюсь, що нові санкції (будуть запроваджені у січні чи лютому 2019 р.) виб`ють цю фінансову милицю з рук скрєпної бензоколонки.

   3. Розвідувальний корабель британського флоту HMS Echo увійшов через протоку Босфор у Чорне море.

   NB. Відкрию таємницю, озвучену американським воєним порталом War on the Rocks: наразі ЖОДНОГО дня Чорне море не залишиться без кораблів НАТО - вже затверджено графік чергувань між Шостим флотом ВМФ США та Британським Королевським флотом щодо перебування у бойовій готовності поблизу Криму. А у ході нещодавнього візиту до Вашингтону командувача ВМФ ЗСУ узгоджені деталі взаємодії трьох флотів (плюс Туреччина у разі необхідності) на фоні агресивних дій Московії.

   4. Цього тижня Сенату США представлять новий звіт про втручання РФ у вибори.

   NB. Знаєте, про що пише американська преса? Відверто глузує над скрєпними, стверджуючи, що для оплати реклами акаунтів використовувалися рублі, в контактах були забиті російські номери телефонів, а в кешах РС залишились IP-адреси, зареєстровані у Санкт-Петербурзі та Воронежі (!!!).

   Американці виробляють найкращі літаки, японці - машини та електроніку, французи - косметику та круасани, італійці - одяг, шотландці - віскі, українці - сало до шотландського віскі. Росіяни ж виробляють лише скрєпи, брехню та головний біль для тих, хто виробляє літаки, машини, круасани, віскі та сало. Бенеді...

   5. Рада у першому читанні схвалила законопроект про військові стандарти НАТО, а кабмін продовжив обмеження в торгівлі з РФ до кінця 2019 року.

   NB. То є добре - ми семимільними кроками відриваємось від печерного совка. Сьогодні опубліковані останні опитування Центра Розумкова, відповідно до яких, майже половина (48%) українців вважають європейську модель розвитку більш привабливою, ніж російську, і лише 5% - навпаки. Ще 11% опитаних вважають обидві моделі привабливими однаковою мірою, а 25% - жодну з них не вважають привабливою. Але основне те, що Європу обирають молоді, освічені і забезпечені українці. А таких з кожним роком стає все більше.

   6. Індія відмовилася від російських МіГ-29 через постійні поломки, РФ визнала свою провину.

   NB. Це як вишенка на торті до того, що у квітні Індія призупинила співпрацю з Росією за проектом FGFA (Fifth Generation Fighter Aircraft), який передбачав створення на основі російського Су-57 першого індійського винищувача п'ятого покоління. А все тому, що російські літаки все більше перетворюються на лайно з дірочками, заклеєними скочем.

   Але найбільше росіян дратує те, що Індія вибирає навіть не американців, а УКРАЇНУ! Зокрема, Індійська Reliance Defence Ltd і «Антонов» домовились про спільне створення багатофункціонального транспортного літака для потреб військових, десантників, а також комерційного використання в Індії. Йдеться про 500(!) машин загальною вартістю 5,3 млрд дол протягом 15 років.

   І ще... «Спецтехноекспорт» вже виконав основну частину контракту по ремонту літаків Ан-32 для індійських ВПС. 48 літаків, які повинні були відремонтувати в Україні, вже відремонтовані. А ще на 64 повинні поставити комплекти для модернізації. Зацінили інформацію? Отож бо...)

   Одним рядком:

   * У Тернополі сьогодні перебувають Порошенко та Філарет.

   NB. Часто питають, чому Президент їздить по Україні та закордонах замість того, щоб дискутувати на ТВ зі своїми опонентами. Опонентами? Допускаю, що він би викликав їх на інтелектуальну дуель, але вони весь час ходять беззбройними.

   * Росія спростила прийом в громадянство для українців.

   NB. Всі українці були і залишаться українцями, а доля малоросів мене не цікавить. Природній відбір.

   * Волкер прибув в Україну. У планах дипломата - відвідування одного з чорноморських портів.

   NB. Мова йтиметься про Очаків та Бердянськ - майбутні військово-морські бази НАТО в Україні.

   * Намісника Києво-Печерської лаври Павла незабаром викличуть на допит у СБУ як свідка у справі, - Гітлянська.

   NB. У цьому випадку Паші-мерседесу Бог вже не допоможе - хіба що чорт у вигляді Новинського. Якого теж давно треба взяти за дупу та піддати сеансу екзорцизму в ізоляторі СБУ.

   Як бачите, я ще чомусь не у "лазні" - здається, ТАМ відбувся якийсь технічний збій. Проте мій текст про освіту в США та Україні так і не повернули - для когось він надто небезпечний.) Але запевняю - у будь-якому випадку знайду можливість спілкуватись з Вами - моїми друзями та однодумцями. Бо час спочивати ще не настав. Переможемо.

   Oleg Sharp
  • В 1865 году фоточувствительность тогдашних материалов не позволяла снимать на коротких выдержках, поэтому, люди, которые просто проходили мимо фотографа, оставили после себя белые недоэкспонированные разводы. Тех, кто замер на 1–2 секунды, мы видим полупрозрачными духами.

   На фоне изумительного качества фотографий 1860–х годов эти давно умершие парижане смотрятся эдакими гостями из потустороннего мира.

   Отсюда
  • Возвращайте до 90% от покупок в крупнейших интернет-магазинах. Кешбек. http://ali.pub/2mjiza

   Группа в Телеграм: https://t.me/norm_aliexpress
   Твиттер: https://twitter.com/norm_aliexpress

   Цена: $1.19 - купить Крепкий прозрачный клей (подходит для вклейки сенсорный экранов)   Цена: $1.19 - купить Крепкий прозрачный клей (подходит для вклейки сенсорный экранов)
  • Возвращайте до 90% от покупок в крупнейших интернет-магазинах. Кешбек. http://ali.pub/2mjiza

   Группа в Телеграм: https://t.me/norm_aliexpress
   Твиттер: https://twitter.com/norm_aliexpress

   Цена: $15.06 - купить Рычажный съемник масляного фильтра   Цена: $15.06 - купить Рычажный съемник масляного фильтра
  • Возвращайте до 90% от покупок в крупнейших интернет-магазинах. Кешбек. http://ali.pub/2mjiza

   Группа в Телеграм: https://t.me/norm_aliexpress
   Твиттер: https://twitter.com/norm_aliexpress

   Цена: $3.98 - купить Диспенсер на батарейках   Цена: $3.98 - купить Диспенсер на батарейках
×