Перейти к содержанию
Авторизация  
POSTER

Многоженец / Poligamy, 2009 смотреть онлайн бесплатно или скачать

Рекомендуемые сообщения

Многоженец / Poligamy, 2009

Многоженец / Poligamy, 2009Андраш и Лила вместе уже пять лет. Все складывается удачно в их жизни. Он — известный сценарист. Она преподает в университете. Только любовь Андраша начинает блекнуть и тускнеть. И даже известие о том, что у них наконец-то будет ребенок, не освежает его чувства. Что-то безвозвратно уходит из его жизни.

год: 2009
страна: Венгрия
слоган: -
режиссер: Денеш Орос
сценарий: Денеш Орос
продюсер: Габор Херенди, Моника Надь
оператор: Адам Филленз
композитор: -
художник: Габор Вальц, Нора Хоркаи, Тюнде Кароцкаи
монтаж: Золтан Ковач
жанр: мелодрама, комедия
бюджет: HUF 200 000 000
зрители:   91 тыс.
премьера (мир): 10 декабря 2009
Дистрибьютор: «CP-Digital»
релиз на DVD: 12 августа 2010
возраст: зрителям, достигшим 16 лет
время: 85 мин. / 01:25


Режиссер: Денеш Орос (Dénes Orosz)
Актеры: Шандор Чаньи (Sándor Csányi), Катья Томпош (Kátya Tompos), Бела Месарош (Béla Mészáros), Адриенн Рети (Adrienn Réti), Эстер Банфалви (Eszter Bánfalvy), Borbála Péterffy, Ката Барч (Kata Bartsch), Река Тенки (Réka Tenki), Нора Парти (Nóra Parti), Шандор Чикош (Sándor Csikós), Миклош Баньяи (Miklós Bányai), Тамаш Дунаи (Tamás Dunai), Аннамария Фодор (Annamária Fodor), Габор Фабиан (Gábor Fábián), Juli Fábián, Нора Лили Хёрих (Nóra Lili Hörich), Ильдико Инце (Ildikó Incze), Габор Карайош (Gábor Karalyos), Петер Кокич (Péter Kokics), Лехель Ковач (Lehel Kovács), Zita Kraszkó, András Kópis, Корнел Лабода (Kornél Laboda), Андреа Ошварт (Andrea Osvárt), Timea Papp, Ференц Патаки (Ferenc Pataki), Бела Павлетич (Béla Pavletits), Лия Покорнь (Lia Pokorny), Карой Шафранек (Károly Safranek), Вера Венцель (Vera Venczel)
Продюсеры: Габор Херенди (Gábor Herendi), Моника Надь (Mónika Nagy), Денеш Орос (Dénes Orosz), Адам Филленз (Ádám Fillenz)KP478674

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

Для публикации сообщений создайте учётную запись или авторизуйтесь

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать учетную запись

Зарегистрируйте новую учётную запись в нашем сообществе. Это очень просто!

Регистрация нового пользователя

Войти

Уже есть аккаунт? Войти в систему.

Войти
Авторизация  

facebook twitter telegram vk youtube instagram • Сообщения

  • Возвращайте до 90% от покупок в крупнейших интернет-магазинах. Кешбек. http://ali.pub/2mjiza

   купить Керамическое покрытие (жидкое стекло)

   купить Керамическое покрытие (жидкое стекло)
  • Возвращайте до 90% от покупок в крупнейших интернет-магазинах. Кешбек. http://ali.pub/2mjiza

   купить Светодиодные лампы

   купить Светодиодные лампы
  • Возвращайте до 90% от покупок в крупнейших интернет-магазинах. Кешбек. http://ali.pub/2mjiza

   купить Гибкие шланги для системы водяного охлаждения

   купить Гибкие шланги для системы водяного охлаждения
  • Возвращайте до 90% от покупок в крупнейших интернет-магазинах. Кешбек. http://ali.pub/2mjiza

   купить Дистанционное управление на руль

   купить Дистанционное управление на руль
  • Любі друзі. Ось стою я перед вами, як мати, як жінка, як політична партія. Вибачте, що я до вас звертаюся… В мене вкрали документи і гроші, допоможіть хто чим може доїхати у далеке місто. А я помолюся за вас у Верховній Раді і під Кабміном, і на вулиці, і всюди. Най вам буде здоров'я і благополуччя, і дітки здорові!   А якщо серйозно, то зараз наша молода перспективна партія починає великі, величезні, грандіозні, дуже виснажливі і неймовірно дорогі гастролі по обласним центрам з метою збору підписів і створення регіональної структури партії.

   Підсумком трьох місяців виснажливих відряджень повинна стати сітка регіональних відділень і активістів, що їх очолять і будуть проводити заходи на місцевому рівні. Адже однією лише столичною активністю ДемСокира вибори не виграє. Нам потрібні регіональні осередки, і ми їдемо їх добувати. Це довго, дорого, вимотує, але вибору немає, назвався політиком - їдь в регіони.

   А оскільки ми партія, яка існує за рахунок ваших внесків, то до вас, як до наших спонсорів, ми і звертаємося за оплатою цих гастролей.

   Попередній збір коштів пройшов з таким феєричним успіхом, що ми змогли активно працювати на зібрані кошти протягом цілих трьох місяців, провести неймовірні за медіавихлопом акції під посольством РФ, і неймовірні за економічним вихлопом для України акції під НКРЕКП. На зібрані гроші ми зарезервували суму для офіційного внеску для реєстрації партії, та купили за 255 тисяч гривень патімобіль (звіт щодо витрат тут ).

   І ось тепер перед нами стоїть завдання три місяці кататися по регіонах, жити табором, проводити презентації та зустрічі - вкрай виснажливий щодо зусиль та фінансів захід. І ми дуже розраховуємо на вашу допомогу в цій справі.

   Не стримуйте себе, вбийте нас щедрістю так, як ми вбили вас креативом — www.donate.demorda.party
×