Перейти к содержанию
Авторизация  
POSTER

Крошка из Беверли-Хиллз 2 (видео) / Beverly Hills Chihuahua 2, 2010 смотреть онлайн бесплатно или скачать

Рекомендуемые сообщения

Крошка из Беверли-Хиллз 2 (видео) / Beverly Hills Chihuahua 2, 2010

Крошка из Беверли-Хиллз 2 (видео) / Beverly Hills Chihuahua 2, 2010Хлоя и Папи возвращаются в Беверли-Хиллз, где они поженились и стали счастливыми родителями на удивление вредных щенков, в то время как Сэм Кортес должен бороться, чтобы не выселили его родителей.

год: 2010
страна: США
слоган: «The family just got bigger»
режиссер: Алекс Замм
сценарий: Данна Фейнгласс Фирман, Даниэль Шнайдер, Джеффри Бушнелл
продюсер: Дэвид Хоберман, Брэд Кревой, Майк Каллахэн
оператор: Роберт Бринкманн
композитор: Крис Хаян
художник: Ричард Холлэнд, Чарльз Дабо мл., Кристин М. Бурк
монтаж: Маршалл Харви, Хит Райан
жанр: комедия, приключения, семейный
бюджет: $12 000 000
DVD в США: $27 669 404
премьера (мир): 1 февраля 2011
релиз на Blu-Ray: 8 февраля 2011, «Уолт Дисней Компани СНГ», ...
Дистрибьютор: «Уолт Дисней Компани СНГ»
релиз на DVD: 8 февраля 2011
возраст: зрителям, достигшим 6 лет
рейтинг MPAA: нет возрастных ограничений
время: 80 мин. / 01:20


Режиссер: Алекс Замм (Alex Zamm)
Актеры: Маркус Колома (Marcus Coloma), Эрин Кехилл (Erin Cahill), Сьюзан Блейкли (Susan Blakely), Лупе Онтиверос (Lupe Ontiveros), Кастуло Герра (Castulo Guerra), Рэнс Ховард (Rance Howard), Элэйн Хендрикс (Elaine Hendrix), Брайан Степанек (Brian Stepanek), Фил Льюис (Phill Lewis), Френч Стюарт (French Stewart), Морган Фэйрчайлд (Morgan Fairchild), Кларк Фриман (Clark Freeman), Пэт Асанти (Pat Asanti), George Russo, Jose Hernandez, Джордж Лопес (George Lopez), Одетт Эннэйбл (Odette Annable (в титрах: Odette Yustman)), Мигель Феррер (Miguel Ferrer), Эрни Хадсон (Ernie Hudson), Захари Гордан (Zachary Gordan), Chantilly Spalan, Эмили Осмент (Emily Osment), Мэдисон Петтис (Madison Pettis), Делани Джонс (Delaney Jones), Том Кенни (Tom Kenny), Лоретта Дивайн (Loretta Devine), Бриджит Мендлер (Bridgit Mendler), Алисса Милано (Alyssa Milano), Джон Донахью (Jon Donahue), Джон Уэртас (Jon Huertas), Кэти Джианнон (Cathy Giannone), Роми Роузмонт (Romy Rosemont), Эрика Бардин (Erica Bardin), Тодд Булдин (Todd Bouldin), Янель Керфман (Jahnel Curfman), Рик Л. Дин (Rick L. Dean), Маршалл Геллер (Marshall Geller), Андреа Голд (Andrea Gold), Сьюзэн Грэхэм (Susan Graham), Селена Джонсон (Selena Johnson), Мохаммад Кавианпур (Mohammad Kavianpour), Сунь Джа Ким (Sun Jae Kim), Кристин Лэйкин (Christine Lakin), Эрин Пикетт (Erin Pickett), Мэнни Соса (Manny Sosa), Этан Стоун (Ethan Stone)
Продюсеры: Дэвид Хоберман (David Hoberman), Брэд Кревой (Brad Krevoy), Майк Каллахэн (Mike Callaghan), Филлип Пул (Philip Poole), Сара Е. Уайт (Sara E. White)
Сценаристы: Данна Фейнгласс Фирман (Dannah Feinglass Phirman), Даниэль Шнайдер (Danielle Schneider), Джеффри Бушнелл (Jeffrey Bushell), Роберт Бринкманн (Robert Brinkmann)
Композитор: Крис Хаян (Chris Hajian)KP472365

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

Для публикации сообщений создайте учётную запись или авторизуйтесь

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать учетную запись

Зарегистрируйте новую учётную запись в нашем сообществе. Это очень просто!

Регистрация нового пользователя

Войти

Уже есть аккаунт? Войти в систему.

Войти
Авторизация  

facebook twitter telegram vk youtube instagram • Сообщения

  • Їх немає. Є спроба Угорщини, використовуючи зосередженість України на війні з Росією, шляхом шантажу створити п`яту колону на заході України.

   Але будем чесними - є у цьому і частка нашої вини. Бо ситуації, що склалась, вельми сприяла неврегульованість внутрішнього законодавства: з одного боку, у Конституції прописано, що є єдине українське громадянство, а от як бути з тими, хто за фактом здобуває друге, законодавчо не врегульовано.

   Тобто, висилка консула - це добре, але що заважає у стислі терміни вибити грунт з-під ніг СИСТЕМИ, законодавчо вирішивши таку проблеми у ВР? Єдине: наявність великої кількості іноземних паспортів у самих депутатів - таких у ВР близько 60. Залишається єдиний вихід - ретельна перевірка на громадянство ВСІХ кандидатів у депутати наступного скликання. І тільки вони вже наважаться прийняти відповідні закони.

   ОК, це наша справа, а як бути з Будапештом? Він не тільки не визнає своєї провини, але й продовжує шантажувати Київ - на цей раз перешкодами на шляху до ЄС. Але, як написав Клімкін, дехто в Україні та за кордоном недочув. Проблемою на відео з Генконсульства в Берегове є не стільки роздача громадянства, скільки ЗАКЛИК ПРИХОВАТИ це від України. Тобто, Угорщина діє шахрайськими методами і цим пишається.

   Як на це реагувати?

   Не треба забувати, що Угорщина step-by-step стає своєрідним ізгоєм ЄС - тиждень тому Європарламент проголосував за санкції проти Будапешту за порушення цінностей Євросоюзу, попередивши, що наступним кроком може стати позбавлення права голосу. А з урахуванням того, що Україні ще років десять ЄС не світить (та й не треба раніше, якщо чесно), ми сміливо можемо класти велике тепле вєто на всі "хотєлки" Орбана енд компани. Та поступово робити із Закарпаття справжню Україну - делікатно та без перегинів, але твердо і послідовно. Інакше матимемо другий Крим.

   А якщо взяти до уваги, що 2 дні тому Орбан мав довготривалу зустріч з Путіним, після якої обидва не приховували мерзенно-карамельних посмішок, необхідно й надалі посилювати військову складову на Закарпатті - я, наприклад, не знаю, як поведе себе п`ята колона у випадку подальшої ескалації українсько-російських відносин.

   Наразі вже не 14-й рік, і жодні спроби шантажу стосовно України не пройдуть: армія та дипломатична твердість - наші основні аргументи. Бо політика батога і політика пряника за ефективністю рівнозначні - розходження у вартості: батога досить одного, а пряників потрібно багато. Яких на всіх може й не вистачити. Шануймося!

   Helgi Sharp
  • Световой меч Энакина Скайуокера из фильма «Звездные войны: Месть ситхов» продали на аукционе в Лондоне за £135,3 тыс. ($179 тыс.)   А теперь самое интересное, все мечи Джедаев в фильмах “Звездные войны” - это ручка вспышки для старых фотоаппаратов. Вот это настоящая коммерция!   Энергия на шару
  • Anton Shvets: Провал Руси и Саши, двух долбоебов мейд ин Раша то присказка.

   А сказка интересней.


   отсюда

   А кто там еще у нас ездил в Голландию сопровождать с Петровым российскую спецоперацию по дискредитации ассоциации. Кто требовал не давать Украине ассоциацию и безвиз?

   Как фамилия этих ребят, я чет забыл?

   Напомните, а?
  • Андрей Скатерной: Я рыдал, чувак просто красавчег! Днепрогаз отрезал целый подьезд от газа типа за неуплату. Но у нашего героя была переплата 600 грн! После того, как в офисе Днепрогаза с ним отказались даже разговаривать, он заявил, что дальше будет готовить на дровах, а раз Днепрогаз ему должен за недопоставленную энергию, то придется взять с него дровами, чтобы готовить на них еду. И... он вынес всю деревянную мебель офиса Днепрогаза на улицу, развалил на деревяшки и увез. Мущина. Уважаю.


   Отделался вроде бы штрафом в 51 грн.

   З.Ы. Горгазы это дичайший совок конечно, но не платили за газ ведь соседи этого парня. Их мебель на очереди или виновата "злочинна влада"?
  • Возвращайте до 90% от покупок в крупнейших интернет-магазинах. Кешбек. http://ali.pub/2mjiza

   купить Секатор

   купить Секатор
×