Перейти к содержанию
Авторизация  
POSTER

Герои / Héroes, 2010 смотреть онлайн бесплатно или скачать

Рекомендуемые сообщения

Герои / Héroes, 2010

год: 2010
страна: Испания
слоган: -
режиссер: Пау Фрейксас
сценарий: Альберт Эспиноса, Пау Фрейксас
продюсер: Айтана де Вэл, Луис де Валь, Pedro Figuero
оператор: Хулиан Элисальде
композитор: Арнау Батальер
художник: Хоан Сабате, Нина Каусса, Нурия Англада
монтаж: Хаум Марти
жанр: -
зрители:   76.2 тыс.
премьера (мир): 22 апреля 2010
время: 105 мин. / 01:45


Режиссер: Пау Фрейксас (Pau Freixas)
Актеры: Эва Сантоларья (Eva Santolaria), Алекс Брендемюль (Alex Brendemühl (в титрах: Alex Brendemühl)), Эмма Суарес (Emma Suárez), Льюис Омар (Lluís Homar), Нереа Камачо (Nerea Camacho), Ferran Rull, Алекс Моннер (Àlex Monner), Мирейа Вилапуж (Mireia Vilapuig), Joan Sorribes, Марк Балагер (Marc Balaguer), Анна Лисаран (Anna Lizaran (в титрах: Anna Lizarán)), Константино Ромеро (Constantino Romero), Монтсе Перес (Montse Pérez), Давид Фернандес (David Fernández), Эльса Анка (Elsa Anka), Bernat Pomerol, Роза Андре (Rosa Andreu), Гонсало Каниль (Gonzalo Cunill), Ксавьер Хиль Эстельер (Xavier Gil Esteller (в титрах: Javier Gil)), David Figuero, Иво Морено (Ivo Moreno), Ксавьер Паломино (Xavier Palomino (в титрах: Xavi Palomino)), Bernat Guàrdia, Марсель Фернандез (Marcel Fernández), Dídac Serrano, Гильем Джименез (Guillem Jiménez), Виктор Марти (Víctor Martí), José Enrique Riera, Эктор Кларамунт (Hèctor Claramunt), Сержи Брун (Sergi Brun), Albert Tobella, Клара Со-ён (Clara Soyoung)
Продюсеры: Айтана де Вэл (Aitana de Val), Луис де Валь (Luis de Val), Pedro Figuero, Сузанна Джименез (Susanna Jiménez), Виктор Марти (Víctor Martí), Элиса Пласа (Elisa Plaza)
Сценаристы: Альберт Эспиноса (Albert Espinosa), Пау Фрейксас (Pau Freixas), Хулиан Элисальде (Julián Elizalde)
Композитор: Арнау Батальер (Arnau Bataller)KP470571

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

Для публикации сообщений создайте учётную запись или авторизуйтесь

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать учетную запись

Зарегистрируйте новую учётную запись в нашем сообществе. Это очень просто!

Регистрация нового пользователя

Войти

Уже есть аккаунт? Войти в систему.

Войти
Авторизация  

facebook twitter telegram vk youtube instagram • Сообщения

  • Группа в Телеграм
   https://t.me/goodsexygirls   Группа в Телеграм
   https://t.me/goodsexygirls


  • Росгвардия закупила лазерные излучатели для разгона митингов

  • Це демографічна піраміда. Точніше, має нею бути, але в Україні тих кому 75 більше ніж тих, кому 15. Це ознчає, 30 тирічні не будуть отримувати пенсій взагалі. Бо ті, хто міг би платити податки просто не народилися.

   Одначе, солідарна система пенсійного забезпечення, говорить нам, що не хвилюйтесь — за все заплатять ваші діти.

   Насправді — ні. Не запатять.

   І наше покоління, яке все життя платить масу податків (за даними cost.ua половина! наших доходів іде на сплату податків) просто опинеться у ще гіршій ситуації, ніж нинішні пенсіонери. Власне ми вже в гіршій ситуації, бо окрім податків нам часто доводиться платити за своє лікування, навчання дітей та відкладати на пенсію. Тобто платити за все це ДВІЧІ, а перспективи — примарні.

   Проблема не має простого рішення, але з кожним днем, її вирішити буде складніше. Ліквідація солідарної системи — тест на зрілість як для суспільства, так і для уряду. Я готовий платити за рішення цієї проблеми чесно і зараз, але не готовий перекладати її на плечі своїх дітей.

   Александр Чёрный
  • Українці зайняли перше місце у Всесвітній Олімпіаді з Робототехніки (WRO 2018), яка відбулася в Таїланді. Цього року у World Robot Olympiad взяли участь 63 країни та 486 команди у різних категоріях, Україну представляли 7 команд.

   Всесвітня Олімпіада з Робототехніки (World Robot Olympiad) — це ключова подія в області програмування та конструювання роботів серед молоді. Основна задача змаганнь — за мінімальну кількість часу отримати максимальну кількість балів, та вирішити технічне завдання за допомогою сконструйованого робота.

   Перемога Українців стала найкращим результатом за останні 10 років. Перше місце у Студентській категорії (вік учасників 17-25 років) зайняли Олексій Ткаченко, Микола Серветник, Сергій Шелех, команда «Banana Milkshake». Восьме місце зайняли Єгор Лінов та Тимофій Сагатий, команда «Yellow Cat».

   Представляти Україну на всесвітньому етапі відправились команди, які посіли перші місця у національному відборі на STEM-фестивалі ROBOTICA в Києві. У цьому відборі прийняли участь 456 команд та 10000 відвідувачів, для яких новітні винаходи в області програмування та робототехніки є важливим для визначення майбутнього України.

   «Ми раді, що українці отримали можливість стати лідерами світового ком’юніті з робототехніки і підключитися до вирішення глобальних проблем за допомогою робототехніки», — розповіла Оксана Стоєцька, керівник Всеукраїнського робототехнічного STEM-фестивалю Robotica і організатор поїздки української команди на WRO у Тайланд.

   Відзначимо, що в програмах з робототехніки беруть участь понад 2679 дітей у 282 школах України. Загалом всі ці діти, протягом 312 годин на рік займаються тим, що створюють рішення, які змінюють світ.

   Джерело
×