Перейти к содержанию
Авторизация  
POSTER

Неудовлетворенное сексуальное напряжение / Tensión sexual no resuelta, 2010 смотреть онлайн бесплатно или скачать

Рекомендуемые сообщения

Неудовлетворенное сексуальное напряжение / Tensión sexual no resuelta, 2010

Неудовлетворенное сексуальное напряжение / Tensión sexual no resuelta, 2010В знойной Испании красавицы и красавцы увлеченно разбираются в хитросплетениях своей сексуальной жизни — кто, с кем, когда и к чему приводят мимолетные увлечения.

год: 2010
страна: Испания
слоган: «El amor es un arma de destrucción masiva»
режиссер: Мигель Анхель Ламата
сценарий: Мигель Анхель Айхон, Мигель Анхель Ламата
продюсер: Мария Луиса Гутиеррес, Сантьяго Сегура, Мигель Анхель Ламата
оператор: Тео Дельгадо
композитор: Роке Баньос
художник: Хосе Луис Аррисабалага, Биаффра, Аранча Эскерро
монтаж: Алехандро Ласаро
жанр: комедия
сборы в России: $284 138
зрители:   334.3 тыс.,      37.1 тыс.
премьера (мир): 18 марта 2010
Дистрибьютор (РФ): «Кино без границ»
премьера (РФ): 25 августа 2011
Дистрибьютор: «Новый Диск»
релиз на DVD: 13 октября 2011
возраст: зрителям, достигшим 18 лет
время: 93 мин. / 01:33


Режиссер: Мигель Анхель Ламата (Miguel Ángel Lamata)
Актеры: Норма Руис (Norma Ruíz (в титрах: Norma Ruiz)), Пилар Рубио (Pilar Rubio), Саломе Хименес (Salomé Jiménez), Мигель Анхель Муньос (Miguel Ángel Muñoz), Феле Мартинес (Fele Martínez), Амайя Саламанка (Amaia Salamanca), Адам Йезерски (Adam Jeziersky), Самуэль Миро (Samuel Miró), Хоакин Рейес (Joaquín Reyes), Майте Навалес (Mayte Navales), Хесус Перес Тейра (Jesús Pérez Teira), Бесо Негро (Beso Negro), Тобо Гандуль (Tobo Gandul), Гильермо Мата (Guillermo Mata), Кути Верикад (Cuti Vericad), Дун Гандуль (Dun Gandul), Хосе Мануэль Тафайя (José Manuel Tafalla (в титрах: José Tafalla)), Пакийо Муньос (Paquillo Muñoz), Оскар Алгарабель (Oscar Algarabel (в титрах: Óscar Algarabel)), Давид Лосано (David Lozano), Аманда Маруган (Amanda Marugán), Яиза Баутиста (Yaiza Bautista), Аттила Бано (Attila Bano), Пепе Наварро (Pepe Navarro), Сантьяго Сегура (Santiago Segura)
Продюсеры: Мария Луиса Гутиеррес (María Luisa Gutiérrez), Сантьяго Сегура (Santiago Segura), Мигель Анхель Ламата (Miguel Ángel Lamata), Леонид Белозорович
Сценаристы: Мигель Анхель Айхон (Miguel Ángel Aijón), Мигель Анхель Ламата (Miguel Ángel Lamata), Тео Дельгадо (Teo Delgado)
Композитор: Роке Баньос (Roque Baños)KP493953

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

Для публикации сообщений создайте учётную запись или авторизуйтесь

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать учетную запись

Зарегистрируйте новую учётную запись в нашем сообществе. Это очень просто!

Регистрация нового пользователя

Войти

Уже есть аккаунт? Войти в систему.

Войти
Авторизация  

facebook twitter telegram vk youtube instagram • Сообщения

  • Группа в Телеграм
   https://t.me/goodsexygirls   Группа в Телеграм
   https://t.me/goodsexygirls


  • Росгвардия закупила лазерные излучатели для разгона митингов

  • Це демографічна піраміда. Точніше, має нею бути, але в Україні тих кому 75 більше ніж тих, кому 15. Це ознчає, 30 тирічні не будуть отримувати пенсій взагалі. Бо ті, хто міг би платити податки просто не народилися.

   Одначе, солідарна система пенсійного забезпечення, говорить нам, що не хвилюйтесь — за все заплатять ваші діти.

   Насправді — ні. Не запатять.

   І наше покоління, яке все життя платить масу податків (за даними cost.ua половина! наших доходів іде на сплату податків) просто опинеться у ще гіршій ситуації, ніж нинішні пенсіонери. Власне ми вже в гіршій ситуації, бо окрім податків нам часто доводиться платити за своє лікування, навчання дітей та відкладати на пенсію. Тобто платити за все це ДВІЧІ, а перспективи — примарні.

   Проблема не має простого рішення, але з кожним днем, її вирішити буде складніше. Ліквідація солідарної системи — тест на зрілість як для суспільства, так і для уряду. Я готовий платити за рішення цієї проблеми чесно і зараз, але не готовий перекладати її на плечі своїх дітей.

   Александр Чёрный
  • Українці зайняли перше місце у Всесвітній Олімпіаді з Робототехніки (WRO 2018), яка відбулася в Таїланді. Цього року у World Robot Olympiad взяли участь 63 країни та 486 команди у різних категоріях, Україну представляли 7 команд.

   Всесвітня Олімпіада з Робототехніки (World Robot Olympiad) — це ключова подія в області програмування та конструювання роботів серед молоді. Основна задача змаганнь — за мінімальну кількість часу отримати максимальну кількість балів, та вирішити технічне завдання за допомогою сконструйованого робота.

   Перемога Українців стала найкращим результатом за останні 10 років. Перше місце у Студентській категорії (вік учасників 17-25 років) зайняли Олексій Ткаченко, Микола Серветник, Сергій Шелех, команда «Banana Milkshake». Восьме місце зайняли Єгор Лінов та Тимофій Сагатий, команда «Yellow Cat».

   Представляти Україну на всесвітньому етапі відправились команди, які посіли перші місця у національному відборі на STEM-фестивалі ROBOTICA в Києві. У цьому відборі прийняли участь 456 команд та 10000 відвідувачів, для яких новітні винаходи в області програмування та робототехніки є важливим для визначення майбутнього України.

   «Ми раді, що українці отримали можливість стати лідерами світового ком’юніті з робототехніки і підключитися до вирішення глобальних проблем за допомогою робототехніки», — розповіла Оксана Стоєцька, керівник Всеукраїнського робототехнічного STEM-фестивалю Robotica і організатор поїздки української команди на WRO у Тайланд.

   Відзначимо, що в програмах з робототехніки беруть участь понад 2679 дітей у 282 школах України. Загалом всі ці діти, протягом 312 годин на рік займаються тим, що створюють рішення, які змінюють світ.

   Джерело
×