Перейти к содержанию
Авторизация  
POSTER

Вторая попытка (ТВ) / Second Chances, 2010 смотреть онлайн бесплатно или скачать

Рекомендуемые сообщения

Вторая попытка (ТВ) / Second Chances, 2010

Вторая попытка (ТВ) / Second Chances, 2010Два года назад Кейт Фишер взяла интервью у человека, который оказался серийным убийцей. Выжила бы его последняя жертва, если бы Кейт отдала интервью властям? После потери мужа, работы, она пытается начать все сначала. Но кое-кто не забыл ее прошлого, и Кейт должна выяснить, кто желает ей смерти, пока не поздно.

год: 2010
страна: Канада
слоган: -
режиссер: Жан-Клод Лорд
сценарий: Анжелика Палоцци, Франческа Палоцци
продюсер: Серж Дэнис, Жози Моффетт, Жан Бьюро
оператор: Дэниэл Вильнёв
композитор: -
художник: Анна Дюсепп, Мэри Линн Дичмен
монтаж: Чантал Люссье
жанр: триллер, криминал, детектив
премьера (мир): 1 января 2010
время: 90 мин. / 01:30


Режиссер: Жан-Клод Лорд (Jean-Claude Lord)
Актеры: Мелисса Джордж (Melissa George), Райан Скотт Грин (Ryan Scott Greene), Эллен Дубин (Ellen Dubin), Куинн Лорд (Quinn Lord), Роберт Крукс (Robert Crooks), Катрин Беруб (Catherine Bérubé (в титрах: Catherine Berube)), Джанпаоло Венута (Gianpaolo Venuta), Спиро Маландракис (Spiro Malandrakis), Марсель Жаннин (Marcel Jeannin), Жослин Зукко (Jocelyne Zucco), Мэри Кэтерин Харви (Mary Katherine Harvey), Эрик Дэвис (Eric Davis), Брайан Д. Райт (Brian D. Wright), Тони Робиноу (Tony Robinow), Алекс Биспинг (Alex Bisping), Александр Горчков (Alexandre Gorchkov (в титрах: Alexander Gorchkov)), Ричард Жютра (Richard Jutra), Луис Аркрайт (Lois Arkwright), Джанет Лэйн (Janet Lane), Виктория Жу (Victoria Zhu), Джон МакЛарен (John Maclaren), Michael Bosse, Элисон Лодер (Alison Louder), Дэн Джиннотт (Dan Jeannotte), Léa Rondot, Джейсон Моран (Jason Moran), Джордан Дик (Jordan Van Dyck), Элисон Леа (Alyson Leah), Викки Вонг (Vikki Wong), Рейла Афродит (Reila Aphrodite)
Продюсеры: Серж Дэнис (Serge Denis), Жози Моффетт (Josée Mauffette), Жан Бьюро (Jean Bureau), Анна-Сью Гринберг (Anna-Sue Greenberg), Стивен Гринберг (Stephen Greenberg), Matthew Jemus
Сценаристы: Анжелика Палоцци (Angelique Palozzi), Франческа Палоцци (Francesca Palozzi), Дэниэл Вильнёв (Daniel Villeneuve)KP523315

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

Для публикации сообщений создайте учётную запись или авторизуйтесь

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать учетную запись

Зарегистрируйте новую учётную запись в нашем сообществе. Это очень просто!

Регистрация нового пользователя

Войти

Уже есть аккаунт? Войти в систему.

Войти
Авторизация  

facebook twitter telegram vk youtube instagram • Сообщения

  • Группа в Телеграм
   https://t.me/goodsexygirls   Группа в Телеграм
   https://t.me/goodsexygirls


  • Росгвардия закупила лазерные излучатели для разгона митингов

  • Це демографічна піраміда. Точніше, має нею бути, але в Україні тих кому 75 більше ніж тих, кому 15. Це ознчає, 30 тирічні не будуть отримувати пенсій взагалі. Бо ті, хто міг би платити податки просто не народилися.

   Одначе, солідарна система пенсійного забезпечення, говорить нам, що не хвилюйтесь — за все заплатять ваші діти.

   Насправді — ні. Не запатять.

   І наше покоління, яке все життя платить масу податків (за даними cost.ua половина! наших доходів іде на сплату податків) просто опинеться у ще гіршій ситуації, ніж нинішні пенсіонери. Власне ми вже в гіршій ситуації, бо окрім податків нам часто доводиться платити за своє лікування, навчання дітей та відкладати на пенсію. Тобто платити за все це ДВІЧІ, а перспективи — примарні.

   Проблема не має простого рішення, але з кожним днем, її вирішити буде складніше. Ліквідація солідарної системи — тест на зрілість як для суспільства, так і для уряду. Я готовий платити за рішення цієї проблеми чесно і зараз, але не готовий перекладати її на плечі своїх дітей.

   Александр Чёрный
  • Українці зайняли перше місце у Всесвітній Олімпіаді з Робототехніки (WRO 2018), яка відбулася в Таїланді. Цього року у World Robot Olympiad взяли участь 63 країни та 486 команди у різних категоріях, Україну представляли 7 команд.

   Всесвітня Олімпіада з Робототехніки (World Robot Olympiad) — це ключова подія в області програмування та конструювання роботів серед молоді. Основна задача змаганнь — за мінімальну кількість часу отримати максимальну кількість балів, та вирішити технічне завдання за допомогою сконструйованого робота.

   Перемога Українців стала найкращим результатом за останні 10 років. Перше місце у Студентській категорії (вік учасників 17-25 років) зайняли Олексій Ткаченко, Микола Серветник, Сергій Шелех, команда «Banana Milkshake». Восьме місце зайняли Єгор Лінов та Тимофій Сагатий, команда «Yellow Cat».

   Представляти Україну на всесвітньому етапі відправились команди, які посіли перші місця у національному відборі на STEM-фестивалі ROBOTICA в Києві. У цьому відборі прийняли участь 456 команд та 10000 відвідувачів, для яких новітні винаходи в області програмування та робототехніки є важливим для визначення майбутнього України.

   «Ми раді, що українці отримали можливість стати лідерами світового ком’юніті з робототехніки і підключитися до вирішення глобальних проблем за допомогою робототехніки», — розповіла Оксана Стоєцька, керівник Всеукраїнського робототехнічного STEM-фестивалю Robotica і організатор поїздки української команди на WRO у Тайланд.

   Відзначимо, що в програмах з робототехніки беруть участь понад 2679 дітей у 282 школах України. Загалом всі ці діти, протягом 312 годин на рік займаються тим, що створюють рішення, які змінюють світ.

   Джерело
×