Перейти к содержанию
Авторизация  
POSTER

Невезучая (сериал) / Pobre diabla, 2009 (1 сезон) смотреть онлайн бесплатно или скачать

Рекомендуемые сообщения

Невезучая (сериал) / Pobre diabla, 2009 (1 сезон)

Невезучая (сериал) / Pobre diabla, 2009          (1 сезон)Любовь между Даниэлой и Сантьяго вспыхнула с момента их первой встречи. Но Даниэла выросла в трущобах, а у Сантьяго, сына миллионера Хорасио Родригеса, блестящее будущее бизнесмена. Огромная социальная пропасть разделяет их. Но прошлое Даниэлы хранит тайну, которая может изменить судьбы многих. Несправедливо обвинённый в убийстве своей жены, на свободу должен выйти отец Даниэлы, Диего Монтенегро, жаждущий отомстить настоящему преступнику — Хорасио Родригесу. Чувствам Даниэлы и Сантьяго суждено выдержать немало испытаний, прежде чем возлюбленные смогут соединиться.

год: 2009 (1 сезон)
страна: Мексика
слоган: -
режиссер: Карлос Санчес Росс
сценарий: Карлос Ромеро, Виттория Сараттини
продюсер: Педро Луэвано, Фидес Веласко
оператор: -
композитор: -
художник: Brenda Fernández
жанр: драма
премьера (мир): 15 июля 2009
время: -


Режиссер: Карлос Санчес Росс (Carlos Sánchez Ross)
Актеры: Алехандра Лазкано (Alejandra Lazcano), Кристобаль Ландер (Cristóbal Lander), Рафаэль Санчес Наварро (Rafael Sánchez Navarro), Леонардо Даниэль (Leonardo Daniel), Габриэла Роэль (Gabriela Roel), Клаудия Алварез (Claudia Álvarez), Алехандра Мальдонадо (Alejandra Maldonado), Венди Де Лос Кобос (Wendy de los Cobos), Мария Ребека (María Rebeca), Карла Каррильо (Carla Carrillo), Эльвира Монселл (Elvira Monsell), Алан Сьянгеротти (Alan Ciangherotti), Armando Torrea, Пиа Уотсон (Pia Watson), Рене Камперо (René Campero), Хина Моретт (Gina Morett), Уго Каталан (Hugo Catalán), Хуан Карлос Мартин дель Кампо (Juan Carlos Martín del Campo), Абель Фернандо Паес (Abel Fernando Páez), Julia Inés Calzada, Луис Феррер (Luis Ferrer), Карлос Алварез (Carlos Álvarez), Эктор Арредондо (Hector Arredondo), Francisco Barcala, Абрахам Бесерриль (Abraham Becerril), Хавьер Диас Дуэньяс (Javier Díaz Dueñas), Джералд Рэндолл (Gerald Randall), Эктор Котсифакис (Hector Kotsifakis), Мария Хосе Маган (María José Magan), Гастон Мело (Gastón Melo), Альма Морено (Alma Moreno), Рауль Ортис (Raúl Ortiz), Карен Сентиес (Karen Sentíes), Альберто Трухильо (Alberto Trujillo)
Продюсеры: Педро Луэвано (Pedro Luévano), Фидес Веласко (Fides Velasco)
Сценаристы: Карлос Ромеро (Carlos Romero), Виттория Сараттини (Vittoria Zarattini), Brenda FernándezKP532789

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

Для публикации сообщений создайте учётную запись или авторизуйтесь

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать учетную запись

Зарегистрируйте новую учётную запись в нашем сообществе. Это очень просто!

Регистрация нового пользователя

Войти

Уже есть аккаунт? Войти в систему.

Войти
Авторизация  

facebook twitter telegram vk youtube instagram • Сообщения

  • Группа в Телеграм
   https://t.me/goodsexygirls   Группа в Телеграм
   https://t.me/goodsexygirls


  • Росгвардия закупила лазерные излучатели для разгона митингов

  • Це демографічна піраміда. Точніше, має нею бути, але в Україні тих кому 75 більше ніж тих, кому 15. Це ознчає, 30 тирічні не будуть отримувати пенсій взагалі. Бо ті, хто міг би платити податки просто не народилися.

   Одначе, солідарна система пенсійного забезпечення, говорить нам, що не хвилюйтесь — за все заплатять ваші діти.

   Насправді — ні. Не запатять.

   І наше покоління, яке все життя платить масу податків (за даними cost.ua половина! наших доходів іде на сплату податків) просто опинеться у ще гіршій ситуації, ніж нинішні пенсіонери. Власне ми вже в гіршій ситуації, бо окрім податків нам часто доводиться платити за своє лікування, навчання дітей та відкладати на пенсію. Тобто платити за все це ДВІЧІ, а перспективи — примарні.

   Проблема не має простого рішення, але з кожним днем, її вирішити буде складніше. Ліквідація солідарної системи — тест на зрілість як для суспільства, так і для уряду. Я готовий платити за рішення цієї проблеми чесно і зараз, але не готовий перекладати її на плечі своїх дітей.

   Александр Чёрный
  • Українці зайняли перше місце у Всесвітній Олімпіаді з Робототехніки (WRO 2018), яка відбулася в Таїланді. Цього року у World Robot Olympiad взяли участь 63 країни та 486 команди у різних категоріях, Україну представляли 7 команд.

   Всесвітня Олімпіада з Робототехніки (World Robot Olympiad) — це ключова подія в області програмування та конструювання роботів серед молоді. Основна задача змаганнь — за мінімальну кількість часу отримати максимальну кількість балів, та вирішити технічне завдання за допомогою сконструйованого робота.

   Перемога Українців стала найкращим результатом за останні 10 років. Перше місце у Студентській категорії (вік учасників 17-25 років) зайняли Олексій Ткаченко, Микола Серветник, Сергій Шелех, команда «Banana Milkshake». Восьме місце зайняли Єгор Лінов та Тимофій Сагатий, команда «Yellow Cat».

   Представляти Україну на всесвітньому етапі відправились команди, які посіли перші місця у національному відборі на STEM-фестивалі ROBOTICA в Києві. У цьому відборі прийняли участь 456 команд та 10000 відвідувачів, для яких новітні винаходи в області програмування та робототехніки є важливим для визначення майбутнього України.

   «Ми раді, що українці отримали можливість стати лідерами світового ком’юніті з робототехніки і підключитися до вирішення глобальних проблем за допомогою робототехніки», — розповіла Оксана Стоєцька, керівник Всеукраїнського робототехнічного STEM-фестивалю Robotica і організатор поїздки української команди на WRO у Тайланд.

   Відзначимо, що в програмах з робототехніки беруть участь понад 2679 дітей у 282 школах України. Загалом всі ці діти, протягом 312 годин на рік займаються тим, що створюють рішення, які змінюють світ.

   Джерело
×