Перейти к содержанию
Авторизация  
POSTER

С небес на землю (мини-сериал), 2015 смотреть онлайн бесплатно или скачать

Рекомендуемые сообщения

С небес на землю (мини-сериал), 2015

С небес на землю (мини-сериал), 2015В издательстве, куда странный и нелюдимый Алекс Шан-Гирей устраивается на работу, творится что-то зловещее: приходят анонимные письма, угрозы, совершаются покушения. Да и сами сотрудники издательства ведут себя очень подозрительно. И вот однажды в коридоре обнаруживают труп неизвестного мужчины… Именно Алексу предстоит раскрыть это преступление, а также разобраться в себе и своем прошлом.

год: 2015
страна: Россия
слоган: -
режиссер: Петр Амелин
сценарий: Валерий Богданов, Татьяна Устинова, Петр Амелин
продюсер: Евгения Вильшанская, Елена Шалимова, Кирилл Нерсесян
оператор: Валерий Лернер
композитор: Сергей Потехин
художник: Артём Агапов
жанр: детектив
Дистрибьютор (РФ):
премьера (РФ): 4 апреля 2015
возраст: зрителям, достигшим 12 лет
время: -


Режиссер: Петр Амелин
Актеры: Павел Трубинер, Кристина Бабушкина, Наталья Высочанская, Олег Андреев, Роман Нечаев, Максим Фомин, Наталья Кутасова, Олег Попов, Ирина Соколова, Андрей Носков, Оксана Кормишина, Наталья Иохвидова, Надежда Шумилова, Игорь Добряков, Гали Абайдулов, Анна Енжаева, Софья Миронова, Наталия Иванова, Валентина Шевелева, Константин Фильченков, Михаил Брискин, Наталья Гладких, Дмитрий Стрелин, Олег Петров, Владимир Захарьев, Алексей Кошевой, Елена Тепляшина, Алан Казико, Николай Жуков, Рустам Слащинин, Алина Катран, Николай Летуновский, Петр Амелин, Сергей Кореньков
Продюсеры: Евгения Вильшанская, Елена Шалимова, Кирилл Нерсесян, Александр Жигун
Сценаристы: Валерий Богданов, Татьяна Устинова, Петр Амелин, Валерий Лернер
Композитор: Сергей Потехин, Артём АгаповKP893543

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

Для публикации сообщений создайте учётную запись или авторизуйтесь

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать учетную запись

Зарегистрируйте новую учётную запись в нашем сообществе. Это очень просто!

Регистрация нового пользователя

Войти

Уже есть аккаунт? Войти в систему.

Войти
Авторизация  

facebook twitter telegram vk youtube instagram • Сообщения

  • Учора, 25 вересня під будівлею НКРЕКП пройшла акція "Демократичної Сокири", присвячена внесенню змін до кодексу газотранспортної галузі.

   Ми закликали якомога швидше внести в кодекс ГТС зміни, які скоротять вплив проросійського олігарха Дмитра Фірташа через підконтрольні йому облгази на газову галузь України.

   В рамках акції ДемСокира провела фестиваль тюремної культури, з лекціями про те, як правильно "заїжджати в хату", конкурсом тюремної загадки та майстер-класом з ліплення з хлібної м'якушки.

   "Пані Кривенко, яка очолює НКРЕКП, вважає, що вона безсмертна та недоторканна, і може собі дозволити системну роботу незалежного регулятора на користь проросійського олігарха, а не на користь українського енергоринку та українських споживачів. Як наслідок, українці скаржаться на високі ціни на газ, а Фірташ ні на що не скаржиться, у нього все добре, вкрадених їм у нас через облгази грошей досить, щоб сховатися в замку в Австрії й жити в пишноті. Ми нагадуємо пані Кривенко, пану Вовку та їх спільникам з НКРЕКП, що вони не Фірташ, і до Австрії втекти не встигнуть", – повідомив Юрій Гудименко.

   "За підсумками розслідування, проведеного нашою організацією, ми виявили системну роботу незалежного регулятора під керівництвом спочатку Дмитра Вовка, а тепер Оксани Кривенко, на користь Фірташа. Тому ми вже подали заяву в НАБУ, і відразу ж подали заяву в суд з вимогою відкрити кримінальне провадження щодо посадових осіб НКРЕКП. Ми сподіваємося, що розслідування прийде до тих самих висновків, що і ми, і інші експерти ринку, і підсумком цієї історії стане не тільки прийняття Україною європейського газового кодексу, а й кримінальне переслідування для тих, хто перешкоджає його прийняттю ", – повідомив Антон Швець .

   Нагадаємо, це не перша акція проти НКРЕКП, проведена "Демократичною Сокирою". В кінці липня ми вже провели акцію під НКРЕКП, під гаслом "ФірташГеть". Громадський резонанс, піднятий нашими діями, дозволив відкласти на два місяці вступ в силу поправок, які посилювали положення облгазів, і розробити нові, не на користь Фірташа, а на користь споживачів ринку.

   Тепер ми вимагаємо від НКРЕКП прийняти якомога швидше розділи до Кодексу ГТС, що стосуються відповідальності за несанкціонований відбір газу облгазами та теплокомуненерго. Ці розділи зараз проходять процедуру громадського обговорення при Нацкомісії і "Демократична Сокира" зробить все можливе, щоб їх не "поховали".

   ДемСокира
  • Возвращайте до 90% от покупок в крупнейших интернет-магазинах. Кешбек. http://ali.pub/2mjiza

   Цена: $0.67 - купить Овощечистка   Цена: $0.67 - купить Овощечистка
  • Возвращайте до 90% от покупок в крупнейших интернет-магазинах. Кешбек. http://ali.pub/2mjiza

   Цена: $12.30 - купить WIFI роутер   Цена: $12.30 - купить WIFI роутер
  • Возвращайте до 90% от покупок в крупнейших интернет-магазинах. Кешбек. http://ali.pub/2mjiza

   Цена: $14.79 - купить Рюкзак   Цена: $14.79 - купить Рюкзак
  • Возвращайте до 90% от покупок в крупнейших интернет-магазинах. Кешбек. http://ali.pub/2mjiza

   Цена: $4.36 - купить Машины с солнечными батареями   Цена: $4.36 - купить Машины с солнечными батареями
×