Перейти к содержанию
Авторизация  
POSTER

Глаза Ольги Корж (сериал), 2002 смотреть онлайн бесплатно или скачать

Рекомендуемые сообщения

Глаза Ольги Корж (сериал), 2002

Глаза Ольги Корж (сериал), 2002Время и место действия — современная Москва. У привлекательной и преуспевающей ведущей популярной хроникально-криминальной телепрограммы неожиданно открывается уникальный дар: оказавшись на месте преступления, она начинает «видеть», как все происходило на самом деле. Отважная девушка предпринимает попытки самостоятельно распутать некоторые из «таинственных» дел, однако, это явно не входит в планы ее коллег.

год: 2002
страна: Россия
слоган: -
режиссер: Ольга Доброва-Куликова
сценарий: Денис Карышев
продюсер: Иван Соловов, Александр Крылов, Марианна Балашова
оператор: Дмитрий Ермаков, Эдуард Мельников
композитор: -
художник: Мария Русанова, Анатолий Кочуров
жанр: триллер
возраст: зрителям, достигшим 16 лет
время: 625 мин.


Режиссер: Ольга Доброва-Куликова
Актеры: Светлана Тимофеева-Летуновская, Александр Наумов, Максим Аверин, Алексей Агрызков, Сергей Апрельский, Ольга Балашова, Денис Манохин, Александр Песков, Татьяна Поппе, Геннадий Юхтин, Сергей Юшкевич, Вячеслав Загородников, Оксана Шевченко, Юлия Чернова, Ольга Богданова, Елена Старостина
Продюсеры: Иван Соловов, Александр Крылов, Марианна Балашова, Денис Карышев, Дмитрий Ермаков, Эдуард МельниковKP414935

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

Для публикации сообщений создайте учётную запись или авторизуйтесь

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать учетную запись

Зарегистрируйте новую учётную запись в нашем сообществе. Это очень просто!

Регистрация нового пользователя

Войти

Уже есть аккаунт? Войти в систему.

Войти
Авторизация  

facebook twitter telegram vk youtube instagram • Сообщения

  • Учора, 25 вересня під будівлею НКРЕКП пройшла акція "Демократичної Сокири", присвячена внесенню змін до кодексу газотранспортної галузі.

   Ми закликали якомога швидше внести в кодекс ГТС зміни, які скоротять вплив проросійського олігарха Дмитра Фірташа через підконтрольні йому облгази на газову галузь України.

   В рамках акції ДемСокира провела фестиваль тюремної культури, з лекціями про те, як правильно "заїжджати в хату", конкурсом тюремної загадки та майстер-класом з ліплення з хлібної м'якушки.

   "Пані Кривенко, яка очолює НКРЕКП, вважає, що вона безсмертна та недоторканна, і може собі дозволити системну роботу незалежного регулятора на користь проросійського олігарха, а не на користь українського енергоринку та українських споживачів. Як наслідок, українці скаржаться на високі ціни на газ, а Фірташ ні на що не скаржиться, у нього все добре, вкрадених їм у нас через облгази грошей досить, щоб сховатися в замку в Австрії й жити в пишноті. Ми нагадуємо пані Кривенко, пану Вовку та їх спільникам з НКРЕКП, що вони не Фірташ, і до Австрії втекти не встигнуть", – повідомив Юрій Гудименко.

   "За підсумками розслідування, проведеного нашою організацією, ми виявили системну роботу незалежного регулятора під керівництвом спочатку Дмитра Вовка, а тепер Оксани Кривенко, на користь Фірташа. Тому ми вже подали заяву в НАБУ, і відразу ж подали заяву в суд з вимогою відкрити кримінальне провадження щодо посадових осіб НКРЕКП. Ми сподіваємося, що розслідування прийде до тих самих висновків, що і ми, і інші експерти ринку, і підсумком цієї історії стане не тільки прийняття Україною європейського газового кодексу, а й кримінальне переслідування для тих, хто перешкоджає його прийняттю ", – повідомив Антон Швець .

   Нагадаємо, це не перша акція проти НКРЕКП, проведена "Демократичною Сокирою". В кінці липня ми вже провели акцію під НКРЕКП, під гаслом "ФірташГеть". Громадський резонанс, піднятий нашими діями, дозволив відкласти на два місяці вступ в силу поправок, які посилювали положення облгазів, і розробити нові, не на користь Фірташа, а на користь споживачів ринку.

   Тепер ми вимагаємо від НКРЕКП прийняти якомога швидше розділи до Кодексу ГТС, що стосуються відповідальності за несанкціонований відбір газу облгазами та теплокомуненерго. Ці розділи зараз проходять процедуру громадського обговорення при Нацкомісії і "Демократична Сокира" зробить все можливе, щоб їх не "поховали".

   ДемСокира
  • Возвращайте до 90% от покупок в крупнейших интернет-магазинах. Кешбек. http://ali.pub/2mjiza

   Цена: $0.67 - купить Овощечистка   Цена: $0.67 - купить Овощечистка
  • Возвращайте до 90% от покупок в крупнейших интернет-магазинах. Кешбек. http://ali.pub/2mjiza

   Цена: $12.30 - купить WIFI роутер   Цена: $12.30 - купить WIFI роутер
  • Возвращайте до 90% от покупок в крупнейших интернет-магазинах. Кешбек. http://ali.pub/2mjiza

   Цена: $14.79 - купить Рюкзак   Цена: $14.79 - купить Рюкзак
×