Перейти к содержанию
Авторизация  
POSTER

Не покидай меня, любовь (мини-сериал), 2001 смотреть онлайн бесплатно или скачать

Рекомендуемые сообщения

Не покидай меня, любовь (мини-сериал), 2001

Не покидай меня, любовь (мини-сериал), 2001В 70-е годы популярная киноактриса Лиза Азимова уехала в США вслед за своим возлюбленным — известным поэтом-диссидентом Громовым, оставив в Москве семью и перечеркнув блистательную карьеру. Прошло несколько лет. Громов умер от пьянства, не сумев приспособиться к американской жизни, Лиза решила вернуться на родину. Судьба сводит ее с бывшим одноклассником, Олегом — генеральным директором крупной московской строительной компании. Олег любил Лизу еще со школы, но, не добившись взаимности, женился на Тане. Их дети уже выросли: Иван заканчивает институт, а Лена — школу. Нежный и заботливый по отношению к жене, Олег тем не менее признается Лизе, что его сердце принадлежит только ей. Не разобравшись в своих чувствах, но стремясь наконец обрести пристань Лиза выходит за него замуж…

год: 2001
страна: Россия
слоган: -
режиссер: Людмила Гладунко, Борис Токарев
сценарий: Людмила Гладунко, Людмила Цветкова
продюсер: -
оператор: Николай Немоляев
композитор: Роман Дормидошин
жанр: мелодрама
возраст: зрителям, достигшим 16 лет
время: 208 мин.


Режиссеры: Людмила Гладунко, Борис Токарев
Актеры: Борис Токарев, Лариса Гузеева, Дмитрий Брусникин, Елена Санаева, Евгения Симонова, Алла Покровская, Валерий Баринов, Людмила Великая, Людмила Гладунко, Андрей Егоров, Ксения Зайцева, Дарья Калмыкова, Екатерина Климова, Алексей Колубков, Дмитрий Медведев, Василий Мищенко, Дмитрий Муляр, Ирина Печерникова, Сергей Пожарский, Раиса Рязанова, Степан Старчиков, Марина Черепухина, Евгений Синельников, Владимир Тягичев, Николай Наркевич
Сценаристы: Людмила Гладунко, Людмила Цветкова, Николай Немоляев
Композитор: Роман ДормидошинKP425457

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

Для публикации сообщений создайте учётную запись или авторизуйтесь

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать учетную запись

Зарегистрируйте новую учётную запись в нашем сообществе. Это очень просто!

Регистрация нового пользователя

Войти

Уже есть аккаунт? Войти в систему.

Войти
Авторизация  

facebook twitter telegram vk youtube instagram • Сообщения

  • Учора, 25 вересня під будівлею НКРЕКП пройшла акція "Демократичної Сокири", присвячена внесенню змін до кодексу газотранспортної галузі.

   Ми закликали якомога швидше внести в кодекс ГТС зміни, які скоротять вплив проросійського олігарха Дмитра Фірташа через підконтрольні йому облгази на газову галузь України.

   В рамках акції ДемСокира провела фестиваль тюремної культури, з лекціями про те, як правильно "заїжджати в хату", конкурсом тюремної загадки та майстер-класом з ліплення з хлібної м'якушки.

   "Пані Кривенко, яка очолює НКРЕКП, вважає, що вона безсмертна та недоторканна, і може собі дозволити системну роботу незалежного регулятора на користь проросійського олігарха, а не на користь українського енергоринку та українських споживачів. Як наслідок, українці скаржаться на високі ціни на газ, а Фірташ ні на що не скаржиться, у нього все добре, вкрадених їм у нас через облгази грошей досить, щоб сховатися в замку в Австрії й жити в пишноті. Ми нагадуємо пані Кривенко, пану Вовку та їх спільникам з НКРЕКП, що вони не Фірташ, і до Австрії втекти не встигнуть", – повідомив Юрій Гудименко.

   "За підсумками розслідування, проведеного нашою організацією, ми виявили системну роботу незалежного регулятора під керівництвом спочатку Дмитра Вовка, а тепер Оксани Кривенко, на користь Фірташа. Тому ми вже подали заяву в НАБУ, і відразу ж подали заяву в суд з вимогою відкрити кримінальне провадження щодо посадових осіб НКРЕКП. Ми сподіваємося, що розслідування прийде до тих самих висновків, що і ми, і інші експерти ринку, і підсумком цієї історії стане не тільки прийняття Україною європейського газового кодексу, а й кримінальне переслідування для тих, хто перешкоджає його прийняттю ", – повідомив Антон Швець .

   Нагадаємо, це не перша акція проти НКРЕКП, проведена "Демократичною Сокирою". В кінці липня ми вже провели акцію під НКРЕКП, під гаслом "ФірташГеть". Громадський резонанс, піднятий нашими діями, дозволив відкласти на два місяці вступ в силу поправок, які посилювали положення облгазів, і розробити нові, не на користь Фірташа, а на користь споживачів ринку.

   Тепер ми вимагаємо від НКРЕКП прийняти якомога швидше розділи до Кодексу ГТС, що стосуються відповідальності за несанкціонований відбір газу облгазами та теплокомуненерго. Ці розділи зараз проходять процедуру громадського обговорення при Нацкомісії і "Демократична Сокира" зробить все можливе, щоб їх не "поховали".

   ДемСокира
  • Возвращайте до 90% от покупок в крупнейших интернет-магазинах. Кешбек. http://ali.pub/2mjiza

   Цена: $0.67 - купить Овощечистка   Цена: $0.67 - купить Овощечистка
  • Возвращайте до 90% от покупок в крупнейших интернет-магазинах. Кешбек. http://ali.pub/2mjiza

   Цена: $12.30 - купить WIFI роутер   Цена: $12.30 - купить WIFI роутер
  • Возвращайте до 90% от покупок в крупнейших интернет-магазинах. Кешбек. http://ali.pub/2mjiza

   Цена: $14.79 - купить Рюкзак   Цена: $14.79 - купить Рюкзак
×