Перейти к содержанию
Авторизация  
POSTER

Парижская любовь Кости Гуманкова, 2004 смотреть онлайн бесплатно или скачать

Рекомендуемые сообщения

Парижская любовь Кости Гуманкова, 2004

Парижская любовь Кости Гуманкова, 2004Картина начинается с событий двадцатилетней давности. Костя Гуманков, молодой программист, вследствие многочисленных интриг оказывается в тургруппе, отправляющейся в Париж. Но вместо того, чтобы ходить по магазинам, как все нормальные советские люди, Костя влюбляется — причем, в любовницу своего начальника. Между ними завязывается роман. На последние деньги он покупает ей цветы и угощает шампанским. Но парижская сказка заканчивается и они вынуждены расстаться. Проходит двадцать лет и ставший преуспевающим бизнесменом Гуманков летит в Париж…

год: 2004
страна: Россия
слоган: -
режиссер: Константин Одегов
сценарий: Константин Одегов
продюсер: -
оператор: Багир Рафиев
композитор: Алексей Рыбников
жанр: мелодрама, комедия
возраст: зрителям, достигшим 12 лет
время: -


Режиссер: Константин Одегов
Актеры: Константин Одегов, Светлана Чуйкина, Александр Терешко, Евгений Стычкин, Борис Химичев, Николай Чиндяйкин, Елена Бушуева, Александр Вилков, Анатолий Калмыков, Владимир Довжик, Наталья Соколова, Сергей Виноградов, Дарья Повереннова, Сергей Беляев, Георгий Мартиросян, Борис Клюев, Сахат Дурсунов, Мария Маханько, Владимир Жириновский, Мишель Мерсье, Жан-Франсуа Делон, Константин Одегов, Багир Рафиев
Композитор: Алексей РыбниковKP431199

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

Для публикации сообщений создайте учётную запись или авторизуйтесь

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать учетную запись

Зарегистрируйте новую учётную запись в нашем сообществе. Это очень просто!

Регистрация нового пользователя

Войти

Уже есть аккаунт? Войти в систему.

Войти
Авторизация  

facebook twitter telegram vk youtube instagram • Сообщения

  • Учора, 25 вересня під будівлею НКРЕКП пройшла акція "Демократичної Сокири", присвячена внесенню змін до кодексу газотранспортної галузі.

   Ми закликали якомога швидше внести в кодекс ГТС зміни, які скоротять вплив проросійського олігарха Дмитра Фірташа через підконтрольні йому облгази на газову галузь України.

   В рамках акції ДемСокира провела фестиваль тюремної культури, з лекціями про те, як правильно "заїжджати в хату", конкурсом тюремної загадки та майстер-класом з ліплення з хлібної м'якушки.

   "Пані Кривенко, яка очолює НКРЕКП, вважає, що вона безсмертна та недоторканна, і може собі дозволити системну роботу незалежного регулятора на користь проросійського олігарха, а не на користь українського енергоринку та українських споживачів. Як наслідок, українці скаржаться на високі ціни на газ, а Фірташ ні на що не скаржиться, у нього все добре, вкрадених їм у нас через облгази грошей досить, щоб сховатися в замку в Австрії й жити в пишноті. Ми нагадуємо пані Кривенко, пану Вовку та їх спільникам з НКРЕКП, що вони не Фірташ, і до Австрії втекти не встигнуть", – повідомив Юрій Гудименко.

   "За підсумками розслідування, проведеного нашою організацією, ми виявили системну роботу незалежного регулятора під керівництвом спочатку Дмитра Вовка, а тепер Оксани Кривенко, на користь Фірташа. Тому ми вже подали заяву в НАБУ, і відразу ж подали заяву в суд з вимогою відкрити кримінальне провадження щодо посадових осіб НКРЕКП. Ми сподіваємося, що розслідування прийде до тих самих висновків, що і ми, і інші експерти ринку, і підсумком цієї історії стане не тільки прийняття Україною європейського газового кодексу, а й кримінальне переслідування для тих, хто перешкоджає його прийняттю ", – повідомив Антон Швець .

   Нагадаємо, це не перша акція проти НКРЕКП, проведена "Демократичною Сокирою". В кінці липня ми вже провели акцію під НКРЕКП, під гаслом "ФірташГеть". Громадський резонанс, піднятий нашими діями, дозволив відкласти на два місяці вступ в силу поправок, які посилювали положення облгазів, і розробити нові, не на користь Фірташа, а на користь споживачів ринку.

   Тепер ми вимагаємо від НКРЕКП прийняти якомога швидше розділи до Кодексу ГТС, що стосуються відповідальності за несанкціонований відбір газу облгазами та теплокомуненерго. Ці розділи зараз проходять процедуру громадського обговорення при Нацкомісії і "Демократична Сокира" зробить все можливе, щоб їх не "поховали".

   ДемСокира
  • Возвращайте до 90% от покупок в крупнейших интернет-магазинах. Кешбек. http://ali.pub/2mjiza

   Цена: $0.67 - купить Овощечистка   Цена: $0.67 - купить Овощечистка
  • Возвращайте до 90% от покупок в крупнейших интернет-магазинах. Кешбек. http://ali.pub/2mjiza

   Цена: $12.30 - купить WIFI роутер   Цена: $12.30 - купить WIFI роутер
  • Возвращайте до 90% от покупок в крупнейших интернет-магазинах. Кешбек. http://ali.pub/2mjiza

   Цена: $14.79 - купить Рюкзак   Цена: $14.79 - купить Рюкзак
×