Перейти к содержанию
Авторизация  
POSTER

Ефросинья Керсновская: Житие, 2008 смотреть онлайн бесплатно или скачать

Рекомендуемые сообщения

Ефросинья Керсновская: Житие, 2008

Ефросинья Керсновская: Житие, 2008У этой женщины удивительная судьба. Репрессированная в 40-м году, она попала в Сибирь, на лесоповал. Не желая мириться с бесконечными унижениями и издевательствами, Ефросинья Керсновская бежала, пройдя по тайге полторы тысячи километров. В конце концов, она была поймана органами НКВД и за попытку побега ее приговорили к высшей мере наказания. Но случилось невероятное. Перемалывающая миллионы жизней система ГУЛАГа сжалилась. Смертная казнь Ефросиньи была заменена 10-ю годами исправительно-трудовых лагерей. После своего освобождения Керсновская написала удивительные мемуары. В них она рассказала о 20 годах, проведенных в ссылках, тюрьмах и лагерях. Это 12 толстых тетрадей и 680 карандашных рисунков. В это трудно поверить, но ссылка была ее добровольным выбором. И на то у нее были свои глубоко личные причины.

год: 2008
страна: Россия
слоган: -
режиссер: Владимир Мелетин
сценарий: Владимир Мелетин
продюсер: -
оператор: Владимир Мелетин
композитор: -
жанр: документальный, биография
Дистрибьютор: «Первая Видеокомпания»
релиз на DVD: 7 апреля 2009
возраст: для любой зрительской аудитории
время: 52 мин.


Режиссер: Владимир Мелетин, Владимир Мелетин, Владимир МелетинKP438323

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

Для публикации сообщений создайте учётную запись или авторизуйтесь

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать учетную запись

Зарегистрируйте новую учётную запись в нашем сообществе. Это очень просто!

Регистрация нового пользователя

Войти

Уже есть аккаунт? Войти в систему.

Войти
Авторизация  

facebook twitter telegram vk youtube instagram • Сообщения

  • Группа в Телеграм
   https://t.me/goodsexygirls   Группа в Телеграм
   https://t.me/goodsexygirls


  • Росгвардия закупила лазерные излучатели для разгона митингов

  • Це демографічна піраміда. Точніше, має нею бути, але в Україні тих кому 75 більше ніж тих, кому 15. Це ознчає, 30 тирічні не будуть отримувати пенсій взагалі. Бо ті, хто міг би платити податки просто не народилися.

   Одначе, солідарна система пенсійного забезпечення, говорить нам, що не хвилюйтесь — за все заплатять ваші діти.

   Насправді — ні. Не запатять.

   І наше покоління, яке все життя платить масу податків (за даними cost.ua половина! наших доходів іде на сплату податків) просто опинеться у ще гіршій ситуації, ніж нинішні пенсіонери. Власне ми вже в гіршій ситуації, бо окрім податків нам часто доводиться платити за своє лікування, навчання дітей та відкладати на пенсію. Тобто платити за все це ДВІЧІ, а перспективи — примарні.

   Проблема не має простого рішення, але з кожним днем, її вирішити буде складніше. Ліквідація солідарної системи — тест на зрілість як для суспільства, так і для уряду. Я готовий платити за рішення цієї проблеми чесно і зараз, але не готовий перекладати її на плечі своїх дітей.

   Александр Чёрный
  • Українці зайняли перше місце у Всесвітній Олімпіаді з Робототехніки (WRO 2018), яка відбулася в Таїланді. Цього року у World Robot Olympiad взяли участь 63 країни та 486 команди у різних категоріях, Україну представляли 7 команд.

   Всесвітня Олімпіада з Робототехніки (World Robot Olympiad) — це ключова подія в області програмування та конструювання роботів серед молоді. Основна задача змаганнь — за мінімальну кількість часу отримати максимальну кількість балів, та вирішити технічне завдання за допомогою сконструйованого робота.

   Перемога Українців стала найкращим результатом за останні 10 років. Перше місце у Студентській категорії (вік учасників 17-25 років) зайняли Олексій Ткаченко, Микола Серветник, Сергій Шелех, команда «Banana Milkshake». Восьме місце зайняли Єгор Лінов та Тимофій Сагатий, команда «Yellow Cat».

   Представляти Україну на всесвітньому етапі відправились команди, які посіли перші місця у національному відборі на STEM-фестивалі ROBOTICA в Києві. У цьому відборі прийняли участь 456 команд та 10000 відвідувачів, для яких новітні винаходи в області програмування та робототехніки є важливим для визначення майбутнього України.

   «Ми раді, що українці отримали можливість стати лідерами світового ком’юніті з робототехніки і підключитися до вирішення глобальних проблем за допомогою робототехніки», — розповіла Оксана Стоєцька, керівник Всеукраїнського робототехнічного STEM-фестивалю Robotica і організатор поїздки української команди на WRO у Тайланд.

   Відзначимо, що в програмах з робототехніки беруть участь понад 2679 дітей у 282 школах України. Загалом всі ці діти, протягом 312 годин на рік займаються тим, що створюють рішення, які змінюють світ.

   Джерело
×